Ogłoszenia na IV Niedzielę Wielkanocną
1. Dzisiaj Czwarta Niedziela Wielkanocna – Dobrego Pasterza – rozpoczynamy tydzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne.

2. Nabożeństwa majowe - każdego dnia o godz. 17.30 a po nim - Msza święta.
Zapraszam uczniów z naszej Szkoły Podstawowej na majówki w następującym porządku:
Poniedziałek –     klasy III i IV
Wtorek –         klasy V
Środa –         klasy VIII i III Gimnazjum
Czwartek –         klasy VI
Piątek –         klasy VII

3. We wtorek święto św. Macieja Apostoła, w czwartek - św. Andrzeja Boboli.

4.  Próba rocznicy dla dzieci z klas IV odbędzie się w poniedziałek o 18:30 po Mszy wieczornej.

5. Rozdanie indeksów Bierzmowanym z klas VIII SP i III Gimnazjum - środa o 17:30.

6. W sobotę śpiewamy majówkę na „Szklarni” o godz. 19.00. Dziękuję za Waszą obecność w centrum.

7. Składka Inwestycyjna w przyszłą niedzielę. Informacje: W ubiegłym tygodniu otrzymałem tzw. warunki zabudowy plebanii z naszego Urzędu Gminy. Dziękuję. Teraz trwa uzgadnianie ich z projektem. Później projekt trafi do starostwa powiatowego, aby otrzymać pozwolenie na budowę.

8. Zapraszamy na wyjazd do Częstochowy na coroczne spotkanie Katolickiej Odnowy w Duchu św. – wyjazd 17 maja (piątek) o godz. 12.30, nocleg, powrót 18 maja późnym wieczorem. Koszt 110 złotych. Zapisy Anna Brzeźniak tel. 785 191 086.

9. Intencje mszalne, ogłoszenia i zapowiedzi przedślubne wywieszone w gablocie i na stronie www i Facebooku naszej parafii.

10. Rozwijajmy w dalszym ciągu czytelnictwo.

11. Zapraszam do sprzątania Kościoła od nru 160.