Ogłoszenia na V Niedzielę Wielkanocną
1. Dzisiaj V Niedziela Wielkanocna. Na Mszy św. o 11.00 - rocznica I komunii świętej dla klas IV.

2. Nabożeństwa majowe - każdego dnia o godz. 17.30 a po nim - Msza święta.

3. W przyszłą niedzielę Dzień Matki. Na Mszy o godz. 11.00, nasz zespół śpiewający zaprezentuje się ze specjalną, krótką inscenizację z tej okazji. Zapraszamy.

4. Zapraszamy chłopców z klas III SP i starszych na spotkanie kandydatów do Liturgicznej Służby Ołtarza we wtorek po Mszy wieczornej około 18:30.

5. Dziękuję za udział w pieszej pielgrzymce do Terliczki. Strażakom za prowadzenie i zapewnienie bezpieczeństwa.

6. Dziękuję rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za zakupienie dwóch paten, które będą trzymać ministranci przy rozdawaniu komunii.

7. Jutro wyjazd ministrantów do Energylandii o godz. 7.20 sprzed kościoła.

8. W sobotę śpiewamy majówkę na Spinach o godz. 19.00. Dziękuję za Waszą obecność.

9. Akcja Katolicka zaprasza na pielgrzymkę dnia 8 czerwca (sobota). W programie: Stary Sącz – klasztor Klarysek, Niedzica – zamek, przejazd gondolami po jeziorze czorsztyńskim, Szczawnica. Koszt 150 złotych. Zapisy Anna Brzeźniak tel. 785 191 086

10. Parafia wraz ze wszystkimi wspólnotami działającymi na terenie parafii organizuje „Piknik Rodzinny” dnia 16 czerwca (niedziela) w godzinach popołudniowych. Szczegółowe informacje będę podawał sukcesywnie w miarę zbliżania się daty wydarzenia.

11. Intencje mszalne, ogłoszenia i zapowiedzi przedślubne wywieszone w gablocie i na stronie www i Facebooku naszej parafii.

12. Zachęcamy do czytania gazet katolickich.

13. Dziękuję za sprzątanie w tym tygodniu i zapraszam kolejne numery.