Ogłoszenia na Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego
1. Dzisiaj - Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Adoracja Najświętszego Sakramentu. Zmiana tajemnic dla mężczyzn. Składka do puszek na dotkniętych powodzią. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych dla kobiet.

2. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe w dni powszechnie przed Mszą wieczorną o 17:50, a w niedziele o 15:50.

3. W tym tygodniu pierwszy czwartek i piątek miesiąca czerwca. Spowiedź w czwartek od godz. 17.00, a w piątek od 16.00. Zachęcam do kultywowania tej pobożności.

4. W czwartek modlitwa o powołanie i za nasze Seminarium – prowadzi grupa przyjaciół WSD w Rzeszowie.

5. W piątek 7 czerwca zapraszamy kandydatów do bierzmowania z rodzicami z klas VII SP na Mszę Świętą o 18:00 a po niej na spotkanie w kościele.

6. W przyszłą niedzielę Uroczystość zesłania Ducha św. i zakończenie okresu wielkanocnego.

7. Zakończyliśmy nabożeństwa majowe. Dziękuję za uczestnictwo zwłaszcza całym rodzinom, które przychodziły z dziećmi.

8. Akcja Katolicka zaprasza na pielgrzymkę dnia 8 czerwca (sobota). W programie: Stary Sącz – klasztor Klarysek, Niedzica – zamek, przejazd gondolami po jeziorze czorsztyńskim, Szczawnica. Koszt 150 złotych. Zapisy Anna Brzeźniak tel. 785 191 086

9. Przypominam o „Pikniku Rodzinnym” dnia 16 czerwca (niedziela) w godzinach popołudniowych. Proponujemy wiele darmowych atrakcji dla dzieci i młodzieży, przysmaki Koła Gospodyń Wiejskich, Pokazy Straży Pożarnej i Policji, występy naszych dzieci i młodzieży oraz koncert zespołu Karczmarze. Plakat za tydzień.

10. Intencje mszalne, ogłoszenia i zapowiedzi przedślubne wywieszone w gablocie i na stronie www i Facebooku naszej parafii.

11. Zachęcamy do czytania gazet katolickich.

12. Dziękuję za sprzątanie w tym tygodniu i zapraszam kolejne numery.