Ogłoszenia na Uroczystość Zesłania Ducha Świętego
1. Dzisiaj - Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Kończymy okres wielkanocny.  Zmiana tajemnic dla kobiet. W przyszłą niedzielę uroczystość Trójcy Przenajświętszej.

2. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe w dni powszechnie przed Mszą wieczorną o 17:50, a w niedziele o 15:50.

3. W ramach nabożeństw czerwcowych: we wtorek – Różaniec do Siedmiu Boleści Matki Bożej w intencji umierających, we środę – nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w piątek – adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00.

4. W poniedziałek Święto NMP Matki Kościoła (Msze jak zwykle o 7.00 i 18.00).

5. W czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.

6. Po konsultacjach zadecydowałem, że liturgia Bożego Ciała w tym roku odbędzie się w przysiółku Spiny. Główny ołtarz przygotują mieszkańcy tam mieszkający przed domem Pana Wiesława Sierżęgi, natomiast - jak to było w zwyczaju – cztery ołtarze przygotują następujące numery:
- I – numery 421-450
-II – numery 451-480
- III – numery 481-510
- IV – numery 511-540 – zachęcam do wspólnego działania i kontaktu ze mną, aby odebrać konstrukcje ołtarzowe, które ustawimy w wyznaczonych miejscach.

7. W przyszłą niedzielę 16 czerwca odbędzie się „Piknik Rodzinny” w godzinach od 15.00 do 21.30. Proponujemy wiele darmowych atrakcji dla dzieci i młodzieży, przysmaki Koła Gospodyń Wiejskich, Pokazy Straży Pożarnej i Policji, występy naszych dzieci i młodzieży oraz koncert zespołu Karczmarze. Wszystko na plakacie.

8. W dniu 18.06.2019r. (wtorek) o godz. 18.00 zostanie odprawiona Msza św. z udziałem dzieci z okazji zakończenia roku katechetycznego w przedszkolu. Po Mszy św. dzieci otrzymają pamiątkowe dyplomy i upominki. Serdecznie zapraszam DZIECI i RODZICÓW.

9. Dziękuję za nowe obrusy na ołtarz i pod tabernakulum.

10. Dziękuję za ofiary na powodzian zebrane do puszek w ubiegłą niedzielę.

11. Intencje mszalne, ogłoszenia i zapowiedzi przedślubne wywieszone w gablocie i na stronie www i Facebooku naszej parafii.

12. Zachęcamy do czytania gazet katolickich.

13. Dziękuję za sprzątanie w tym tygodniu i zapraszam kolejne numery.