Ogłoszenia na Uroczystość Trójcy Świętej
1. Dzisiaj przeżywamy Uroczystość Trójcy Przenajświętszej.

2. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe w dni powszechnie przed Mszą wieczorną o 17:50, a w niedziele o 15:50.

3. W ramach nabożeństw czerwcowych: we wtorek – Różaniec do Siedmiu Boleści Matki Bożej, we środę – nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w piątek – adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00.

4. Dzisiaj na stadionie odbędzie się „Piknik Rodzinny” w godzinach od 15.00 do 21.30. Wszystkie rodziny z dziećmi serdecznie zapraszamy. Przy wejściu będą ustawione osoby z puszkami, do których będzie można coś wrzucić na potrzeby tej inicjatywy. Specjalnie nie ogłaszałem składki inwestycyjnej, aby nie nadwyrężać budżetu.

5. W czwartek o godz. 10.00 uroczystość Bożego Ciała w przysiółku Spiny – Msza święta i procesja do 4 ołtarzy (w kościele natomiast jeszcze Msze św. o 7.00 i o 16.00). Zapraszam do wzięcia udziału w tej uroczystości, a zwłaszcza Straż Pożarną i Gminną proszę o kierowanie ruchem i pomoc przy parkowaniu samochodów. Do procesji zapraszamy Służbę
Liturgiczną, Koło Gospodyń w strojach, dzieci do sypania kwiatów i dzwonienia. W oktawie Bożego Ciała procesja po wieczornej Mszy św., a w niedzielę po sumie o 11.00.

6. W poniedziałek wieczorem ok. 19.30 zapraszam jeszcze na spotkanie organizacyjne na Spinach przedstawicieli grup mieszkańców przygotowujących ołtarze.

7. We wtorek 18.06.2019r. o godz. 18.00 zostanie odprawiona Msza św. z udziałem dzieci z okazji zakończenia roku katechetycznego w przedszkolu. Po Mszy św. dzieci otrzymają pamiątkowe dyplomy i upominki. Serdecznie zapraszam dzieci i rodziców.

8. We wtorek spotkanie przedwakacyjne Rady Parafialnej o godz. 19.00.

9. 29 czerwca – obchody 25-lecia KSM Trzebownisko. Po każdej Mszy św. możemy spotkać przedstawicieli naszego Stowarzyszenia udzielających informacji na ten temat i zapraszających wszystkich, którzy należeli do KSM, na te obchody.

10. Zapraszamy na wydarzenia organizowane przez naszą diecezję: Pelgrzymkę Rzeszowska, Koncert Jednego Serca Jednego Ducha, Festiwal Wiary.

11. Intencje mszalne, ogłoszenia i zapowiedzi przedślubne wywieszone w gablocie i na stronie www i Facebooku naszej parafii.

12. Zachęcamy do czytania gazet katolickich.

13. Dziękuję za sprzątanie w tym tygodniu i zapraszam kolejne numery.