Ogłoszenia na XII Niedzielę Zwykłą
1. Każdego dnia do czwartku, Msza święta z procesją o godz. 18.00, ze śpiewem litanii do Serca Jezusowego w ramach nabożeństw czerwcowych. Zapraszamy dzieci do dzwonienia i do sypania kwiatów.

2. Przed Mszami wieczornymi: wtorek – Różaniec do Siedmiu Boleści Matki Bożej, we środę – nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

3. W tym tygodniu: w poniedziałek – Uroczystość Narodzenia Jana Chrzciciela,
- w czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała - błogosławieństwo dzieci,
- w piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa,
- w sobotę Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła.

4. W czwartek w naszej parafii Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00 w ramach ustalonej przez diecezję adoracji w poszczególnych parafiach. Z tego względu nie będzie już adoracji w piątek.

5. Serdecznie dziękuję za pomoc w przygotowaniu i za uczestnictwo w Pikniku Rodzinnym. W sposób szczególny Akcji Katolickiej, Gminnemu Ośrodkowi Kultury, OSP Trzebownisko, Domowemu Kościołowi, Radzie Parafialnej, Kołu Gospodyń Wiejskich, KSMowi, LKS Trzebownisko, Urzędowi Gminy, Szkole Podstawowej, Przedszkolu, Sołectwu, Starostwu Powiatowemu, Firmie Koral, Masarni Smak, Mleczarni Mlekovita.

6. Serdecznie dziękuję za przygotowanie i udział w Uroczystości Bożego Ciała. Mieszkańcom Spin za przygotowanie ołtarza głównego, zamówienie dwóch Mszy świętych i złożenie na cele kościelne 442 zł. Mieszkańcom z numerów 421-540 za przygotowanie czterech ołtarzy. Podziękowanie także dla OSP Trzebownisko, Kołu Gospodyń Wiejskich Trzebownisko, Służby Liturgicznej, Pana Kościelnego i Organisty, dzieciom sypiącym kwiaty i dzwoniących. Wszystkim za udział i piękne świadectwo wiary w obecność Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie.

7. 29 czerwca – obchody 25-lecia KSM Trzebownisko. Msza święta o godz. 16.00 a po niej spotkanie w Domu Ludowym dla zaproszonych gości.

8. Intencje mszalne, ogłoszenia i zapowiedzi przedślubne wywieszone w gablocie i na stronie www i Facebooku naszej parafii.

9. Zachęcamy do czytania gazet katolickich.

10. Dziękuję za sprzątanie w tym tygodniu i zapraszam kolejne numery.