Ogłoszenia na XIV Niedzielę Zwykła
1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca – składka przeznaczona na WSD Rzeszów.

2. W tym tygodniu:
- we wtorek - Różaniec do Siedmiu Boleści Matki Bożej – godz. 17.30
- w środę – nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy – godz. 17.45
- w piątek – adoracja od godz. 17.00.

3. W sobotę gościliśmy pielgrzymkę przemyską. Dziękuję za pomoc w przyjęciu pątników, zwłaszcza KGW, OSP, KSM Trzebownisko. Wyrazy podziękowania dla: Apteka Viola, Piekarnia Uberman w Kraczkowej, Smak – Górno, Mlekovita Trzebownisko i wszystkim parafianom, którzy okazali pomoc i wsparcie.

4. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o 9.00 zmianka tajemnic dla kobiet.

5. Dziękuję za szybki odzew w sprawie bramy i ogrodzenia cmentarza. Wydaje się, że brama jest raczej nie do uratowania i trzeba będzie pomyśleć o nowej. Szukam wykonawców i najlepszej oferty i wykonania.

6. Nasz Chór parafialny z Trzebowniska zaprasza na trzydniowy wyjazd 23-25 sierpnia br. W programie Łagiewniki, Wadowice, Kalwaria Zebrzydowska, Pszczyna, Żywiec. Koszt 350 zł. Zapisy: Nela Stec i Anna Brzeźniak.

7. Bracia Mniejsi Kapucyni z Terliczki także zapraszają na pielgrzymkę do Włoch Północnych - 19-29 sierpnia. Program i kontakt w gablocie.

8. Intencje mszalne, ogłoszenia i zapowiedzi przedślubne wywieszone w gablocie i na stronie www i Facebooku naszej parafii.

9. Zachęcamy do czytania gazet katolickich.

10. Dziękuję za sprzątanie w tym tygodniu i zapraszam kolejne numery.