Ogłoszenia na XVI Niedzielę Zwykłą
1. Przeżywamy XVI niedzielę zwykłą. Dzisiaj składka inwestycyjna.

2. W tym tygodniu mamy kilka możliwości aby „usiąść u nóg Pana, słuchać Jego słowa”:
- we wtorek - Różaniec do Siedmiu Boleści Matki Bożej – godz. 17.30
- w środę – nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy – godz. 17.45
- w piątek – adoracja od godz. 17.00

3. W najbliższym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek – św. Marii Magdaleny, we wtorek – św. Brygidy, w czwartek – św. Jakuba Apostoła i wspomnienie św. Krzysztofa, w piątek – św. Joachima i Anny.

4. W czwartek we wspomnienie św. Krzysztofa modlimy się za kierowców i błogosławimy pojazdy mechaniczne.

5. Ponawiam propozycję parafialnej pielgrzymki do Ziemi Świętej, która odbędzie się w przyszłym roku 20-27 maja 2020. Koszt ok 3500 zł i 100$. Można się zapisywać w zakrystii po każdej Mszy św.

6. Wójt Gminy Trzebownisko zaprasza rodziny z dziećmi na otwarcie nowego placu zabaw na tzw. Kapuściarni dnia 27 lipca (sobota) o godz.10.00. Czeka wiele atrakcji dla dzieci.

7. Intencje mszalne, ogłoszenia i zapowiedzi przedślubne wywieszone w gablocie i na stronie www i Facebooku naszej parafii.

8. Zachęcamy do czytania gazet katolickich.

9. Dziękuję za sprzątanie w tym tygodniu i zapraszam kolejne numery.