Ogłoszenia na XIX Niedzielę Zwykłą
1. W tym tygodniu:
- we wtorek - Różaniec do Siedmiu Boleści Matki Bożej – godz. 17.30
- w środę – wspomnienie św. Maksymiliana Kolbe, przed Mszą nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy – godz. 17.45
- w piątek – adoracja od godz. 17.00

2. W czwartek Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny i zarazem święto narodowe. Msze święte w porządku niedzielnym (7.00, 9.00, 11.00, 16.00).

3. W uroczystość Wniebowzięcia, po każdej Mszy św. poświęcenie ziół, kwiatów i owoców, a na Mszy świętej o godz. 11.00 - poświęcenie wieńców żniwnych.
- o 10.40 - procesja z wieńcami z Domu Ludowego do Kościoła przy śpiewie pieśni maryjnych.
- po Mszy św. procesja wokół kościoła z wieńcami żniwnymi i śpiewem pieśni.

4. Składka w Uroczystość Wniebowzięcia - na cele odnowy ołtarza Matki Bożej – a w następną niedzielę inwestycyjna.

5. Intencje mszalne, ogłoszenia wywieszone w gablocie, na stronie: www.parafia.trzebownisko.pl/intencje/wiadomosc527.html i profilu facebookowym: www.facebook.com/parafiatrzebownisko/.

6. Zachęcamy do czytania gazet katolickich.

7. Dziękuję za sprzątanie w tym tygodniu i zapraszam kolejne numery.