Ogłoszenia na XX Niedzielę Zwykłą
- we wtorek - Różaniec do Siedmiu Boleści Matki Bożej – godz. 17.30
- w środę – nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy – godz. 17.45
- w piątek – adoracja od godz. 17.00

2. Dzisiaj dożynki gminne w Łukawcu – rozpoczęcie Mszą św. o godz. 15.00. W przyszłą niedzielę w katedrze dziękczynienie za tegoroczne zbiory i dzień modlitwy o Boże błogosławieństwo dla pracy rolników – o godz. 11.00.

3. W niedzielę 1 września dziękczynienie za plony i zbiory w Częstochowie. W tym roku chciałbym, aby pojechał cały autobus z naszej parafii wraz z Kołem Gospodyń Wiejskich i wieńcami. Wyjazd z Trzebowniska 1 września o godz. 0.00, koszt 50 zł. Zapisy u Pani Świątek i Pani Brzeźniak.

4. Są jeszcze wolne miejsca na wycieczkę organizowaną przez nasz parafialny chór w dniach: 23 sierpnia (piątek) - 25 sierpnia (niedziela).

5. Zakład Usług Kominiarskich zawiadamia, że będą czyszczone i sprawdzane przewody kominowe w sołectwach Trzebownisko i Nowa Wieś w dniach 19-23 sierpnia 2019.

6. Intencje mszalne, ogłoszenia i zapowiedzi przedślubne wywieszone w gablocie i na stronie www i Facebooku naszej parafii.

7. Zachęcamy do czytania gazet katolickich.

8. Dziękuję za sprzątanie w tym tygodniu i zapraszam kolejne numery.