Ogłoszenia na XXII Niedzielę Zwykłą
Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca września. Składka na Seminarium Duchowne. Obchodzimy 80 rocznicę wybuchu II Wojny Światowej. Módlmy się za poległych w obronie Ojczyzny i o pokój na świecie.

W Częstochowie – dożynki ogólnopolskie z udziałem delegacji z naszej parafii.

W tym tygodniu:
- w poniedziałek – rozpoczęcie roku szkolnego: godz. 8.00 – Msza św. a po niej akademia w szkole.
- we wtorek – Różaniec do Siedmiu Boleści Matki Bożej – godz. 17.30
- w środę – nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy – godz. 17.45
- w czwartek –I czwartek miesiąca – modlitwy o powołania prowadzone przez towarzystwo przyjaciół WSD i radia Via – godz. 17.45
- w piątek – I piątek miesiąca – adoracja od godz. 15.00 i nabożeństwo pierwszopiątkowe przed Mszą, spowiedź od godz. 16.00 – zapraszamy uczniów, rodziców, aby skorzystali z sakramentu pojednania.
- w sobotę – I sobota miesiąca – nabożeństwo pierwszosobotnie – o godz. 17.00

W sobotę wizyta u chorych od godz. 9.00.

W przyszłą niedzielę po Mszy św. o 9:00 zmiana tajemnic różańcowych dla kobiet.

Wyjazd na film dokumentalny "Ojciec Pio" odbędzie się w najbliższą środę o 18:30 spod naszego kościoła. Zapisywać można się w zakrystii, przez stronę facebookową i u pani Anny Brzeźniak.

Intencje mszalne, ogłoszenia i zapowiedzi przedślubne wywieszone w gablocie i na stronie www i Facebooku naszej parafii.

Zachęcamy do czytania gazet katolickich.

Dziękuję za sprzątanie w tym tygodniu i zapraszam kolejne numery.