Ogłoszenia na XXV Niedzielę Zwykłą
1. Dzisiaj czwarta niedziela miesiąca września.

2. W tym tygodniu:
- we wtorek - Różaniec do Siedmiu Boleści Matki Bożej – godz. 17.30
- w środę – nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy – godz. 17.45
- w piątek – adoracja od godz. 17.00

3. Dziękuję za składkę inwestycyjną. Będzie przeznaczona na cele budowy plebanii.

4. We wtorek, o godz. 18.00 – spotkanie dla kandydatek (dziewczyny) do bierzmowania z klasy 8 SP
- Za tydzień w środę będzie spotkanie dla kandydatów (chłopcy)

5. W środę, o 18.30 w kościele - spotkanie wszystkich lektorów, ministrantów, kandydatów i chętnych do włączenia się w służbę przy ołtarzu. Zapraszamy

6. 30 września, o godz.18.00 - Msza Święta, rozdanie Różańców i spotkanie dla dzieci i rodziców dzieci pierwszokomunijnych.

7. Na wyjazd do Ziemi Świętej zapisali się już wszyscy. Do połowy października, proszę o wpłatę pierwszej raty 500 zł i okazanie ważnego paszportu, albo złożenie wniosku.

8. Towarzystwo Brata Alberta i Caritas ogłasza zbiórkę płodów rolnych. W naszej Parafii odbiór płodów rolnych nastąpi 15.10 (wtorek) od godz. 9.00. Wystawiamy płody przy drodze. Możliwy też odbiór z domu po wcześniejszym ustaleniu pod numerem 660 009 307 lub 665 019 273.

9. Intencje mszalne, ogłoszenia i zapowiedzi przedślubne wywieszone w gablocie i na stronie www i Facebooku naszej parafii.

10. Zachęcam do czytelnictwa gazet katolickich.

11. Dziękuję za sprzątanie w tym tygodniu i zapraszam kolejne numery.