Ogłoszenia na XXVI Niedzielę Zwykłą
1. Ostatnia niedziela miesiąca września. We wtorek, 1 października, rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe – w dni powszednie o godz. 17.30, w niedzielę 15.30. Serdecznie wszystkich zapraszamy, a w szczególności grupy wyszczególnione na poszczególne dni.

Przez cały miesiąc nie będzie Różańca do Siedmiu Boleści, a Nowenna środowa i adoracja piątkowa połączona będzie z różańcem.

7 października z Akcją Katolicką planowany jest Różaniec do centrum miejscowości.

2. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Nabożeństwa pierwszego czwartku i piątku połączona z nabożeństwem różańcowym. Spowiedź w każdy dzień przed Mszą św. a w piątek od 16.30.

3. Nabożeństwo I sobót miesiąca wynagradzające za grzechy wobec Niepokalanego Serca Matki Bożej rozpocznie się w najbliższą sobotę o 17:10 różańcem, a po nim będzie 15 minutowe rozważanie tajemnicy Objawienia Jezusa w Kanie Galilejskiej i Komunia Święta dla tych którzy nie mogą zostać na Mszy Świętej. Zapraszamy.

4. W pierwszą sobotę odwiedzimy chorych. Ks. Mateusz rano, a ja popołudniu.

5. Jutro, 30 września, o godz.18.00 - Msza Święta, rozdanie Różańców i spotkanie dla dzieci i rodziców dzieci pierwszokomunijnych.

6. Na wyjazd do Ziemi Świętej zapisali się już wszyscy. Do połowy października, proszę o wpłatę pierwszej raty 500 zł wraz z okazaniem ważnego paszportu.

7. Towarzystwo Brata Alberta i Caritas ogłasza zbiórkę płodów rolnych. W naszej Parafii odbiór płodów rolnych nastąpi 15.10 (wtorek) od godz. 9.00. Wystawiamy płody przy drodze. Możliwy też odbiór z domu po wcześniejszym ustaleniu pod numerem 660 009 307 lub 665 019 273.

8. Intencje mszalne, ogłoszenia i zapowiedzi przedślubne wywieszone w gablocie i na stronie www i Facebooku naszej parafii.

9. Zachęcam do czytelnictwa gazet katolickich.

10. Dziękuję za sprzątanie w tym tygodniu i zapraszam kolejne numery.