Ogłoszenia na XXVII Niedzielę Zwykłą
1. Pierwsza niedziela października. Na wszystkich Mszach św. czytamy słowo Przewodniczącego KEP przed wyborami Parlamentarnymi. Adoracja połączona dziś z Nabożeństwem Różańcowym o godz. 15.30. Składka na cele diecezjalne.

2. Jutro 7 października, o godz. 18.00 – Msza święta ze wspomnienia Matki Bożej Różańcowej, a po niej zapowiadany już Różaniec z Kościoła do kapliczki w centrum miejscowości. Zapraszamy.

3. Od wtorku codziennie różaniec o godz. 17.30, w niedzielę 15.30. Serdecznie wszystkich zapraszamy, a w szczególności grupy działające przy parafii, a także poszczególne klasy ze Szkoły Podstawowej. Szczegóły na rozpisce w gablocie i w Internecie.

4. Zapraszamy wszystkie osoby, które nie mogą być na Nabożeństwach Różańcowych przed Mszą Świętą, na Różaniec dla młodzieży i osób pracujących w czwartek o 19:15.

5. W sobotę o godz. 18:00 - Msza Święta, a po niej w salce KSM-u rozpocznie się spotkanie młodzieży, która przyjęła sakrament bierzmowania w tym roku, a także dla wszystkich chętnych.

6. Zmiana tajemnic różańcowych dla kobiet w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 9.00.

7. Proszę, aby wszyscy, zapisani na pielgrzymkę do Ziemi Świętej, zgłosili się do mnie z kwotą 500 zł i z ważnym paszportem do połowy października.

8. Towarzystwo Brata Alberta i Caritas ogłasza zbiórkę płodów rolnych. W naszej Parafii odbiór płodów rolnych nastąpi 15.10 (wtorek) od godz. 9.00. Wystawiamy płody przy drodze. Możliwy też odbiór z domu po wcześniejszym ustaleniu pod numerem 660 009 307 lub 665 019 273.

9. Proszę wszystkich zaręczonych, pragnących wstąpić w sakramentalny związek małżeński w naszym Kościele o przekazanie swoim gościom, aby nie stosować ryżu, konfetti, drobnych pieniędzy do rzucania w parę młodą. Nie ma tego potem kto sprzątać. Można to wszystko używać na sali balowej.

10. Wspólnota dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa z diecezji rzeszowskiej organizuje: Rekolekcje na temat: Dzieła Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa, które odbędą się w Zaczerniu koło Rzeszowa, w dniach od 11 - 13 października 2019r.

11. Intencje mszalne, ogłoszenia i zapowiedzi przedślubne wywieszone w gablocie i na stronie www i Facebooku naszej parafii.

12. Zachęcam do czytelnictwa gazet katolickich.

13. Dziękuję za sprzątanie w tym tygodniu i zapraszam kolejne numery.