Ogłoszenia na XXVIII Niedzielę Zwykłą
1. W kościele polskim przeżywamy XIX Dzień Papieski. Po każdej Mszy św. składka do puszek na żywy pomnik Jana Pawła II – pomoc dla zdolnej młodzieży z ubogich rodzin. Adoracja połączona dziś z Nabożeństwem Różańcowym o godz. 15.30.

2. Dzisiaj zmiana tajemnic różańcowych dla kobiet - po Mszy św. o godz. 9.00.

3. Codziennie różaniec o godz. 17.30, oprócz czwartku kiedy odmówimy różaniec w drodze na cmentarz po Mszy Świętej modląc się za dzieci utracone (można wtedy wziąć ze sobą świece) i w niedzielę 15.30. Dodatkowo w czwartek o 19:15 będzie różaniec dla młodzieży i tych, którzy nie mogą być wcześniej. Serdecznie wszystkich zapraszamy, a w szczególności grupy działające przy parafii, a także poszczególne klasy ze Szkoły Podstawowej. Szczegóły na rozpisce w gablocie i w Internecie.

4. W poniedziałek – Dzień Edukacji Narodowej -  modlimy się za wszystkich nauczycieli zwłaszcza z naszej Szkoły Podstawowej z Panią Dyrektor na czele, aby ofiarnie wypełniali swoje posłannictwo wychowywania młodego pokolenia.
-w środę rocznica wyboru św. Jana Pawła II na Stolicę Piotrową
-w piątek – św. Łukasza – modlimy się za pracowników służby zdrowia zwłaszcza posługujących w naszej miejscowości.

5. Przyszła niedziela to Niedziela Misyjna, rozpoczynająca Tydzień Misyjny.

6. W przyszłą niedzielę - Składka Inwestycyjna.

7. Za tydzień w niedzielę na Mszy Świętej o 11:00 odbędzie się obrzęd włączenia chłopców do grona ministrantów i lektorów. Próba przed tą uroczystością będzie we wtorek o 18:30. Zapraszamy wszystkich chętnych.

8. Towarzystwo Brata Alberta i Caritas ogłasza zbiórkę płodów rolnych. W naszej Parafii odbiór płodów rolnych nastąpi we wtorek 15.10 od godz. 9.00. Wystawiamy płody przy drodze.

9. Intencje mszalne, ogłoszenia i zapowiedzi przedślubne wywieszone w gablocie.

10. Zachęcam do czytelnictwa gazet katolickich.

11. Dziękuję za sprzątanie w tym tygodniu i zapraszam kolejne numery.