Ogłoszenia na XXIX Niedziele Zwykłą
1. Dzisiaj przeżywamy Niedzielę Misyjną rozpoczynającą Tydzień misyjny, poświęcony trosce, modlitwie i wsparciu wszelkich dzieł misyjnych. Pamiętajmy w modlitwie różańcowej o dziełach misyjnych Kościoła i otaczajmy modlitwą misjonarzy, szczególnie pochodzących z naszej diecezji. Nabożeństwo Różańcowe o godz. 15.30.

2. Dzisiaj składka inwestycyjna.

3. Codziennie różaniec o godz. 17.30, w niedzielę 15.30. Dziękuję za dotychczasowe uczestnictwo i zapraszam w dalszym ciągu do modlitwy.

4. W poniedziałek – oprócz różańca o godz. 17.30 – będzie także różaniec dla samych mężczyzn po Mszy świętej o godz. 18.30. Zapraszam więc Mężczyzn na Mszę św. o 18.00 i na różaniec.

5. We wtorek – wspomnienie św. Jana Pawła II.

6. W czwartek o godz. 19.15 – różaniec dla młodzieży.

7. Zbliża się uroczystość Wszystkich Świętych. Chciałbym poprosić o umiejętne podejście do spraw śmieci cmentarnych. Będzie zmiana wystroju – znikną kwiaty plastikowe, pojawią się chryzantemy, a potem odwrotnie. Będzie masa nowych śmieci. Wywóz wiele kosztuje. Można by tego uniknąć, gdybyśmy część tych śmieci zabrali do domów i wyrzucili do swoich koszy. Można by było wiele zaoszczędzić.

8. Intencje mszalne, ogłoszenia i zapowiedzi przedślubne wywieszone w gablocie i na stronie www i Facebooku naszej parafii.

9. Zachęcam do czytelnictwa gazet katolickich.

10. Dziękuję za sprzątanie w tym tygodniu i zapraszam kolejne numery.