Ogłoszenia na Uroczystość poświęcenia naszego kościoła
1. Dziś ostatnia niedziela miesiąca października. W tym tygodniu przeżywamy:
- od poniedziałku do czwartku ostatnie nabożeństwa różańcowe o godz. 17.30
- we wtorek – Msza św. o godz. 18.00, a po niej - Różaniec dla Mężczyzn
- w czwartek o godz. 19.15 zapraszamy wszystkich na Różaniec ze Świętymi. Będzie to okazja do wspólnej modlitwy i dziękczynienia za naszych patronów. Szczególnie zapraszamy kandydatów do bierzmowania z rodzicami. Zostaną im wtedy poświęcone i rozdane modlitewniki do Bierzmowania.
-w piątek  – Uroczystość Wszystkich Świętych – Msze Święte do południa jak w niedzielę (7,9 i 11), a popołudniu Msza Święta w Kaplicy Cmentarnej o godz. 14.00, a po niej procesja, modlitwa nad grobami i kazanie. Pierwszy Piątek.
- w sobotę – wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych (Dzień zaduszny). Msze Święte o godz. 7.00, 9.00 i o 18.00.
- w sobotę o 17:10 odbędzie się kolejne nabożeństwo I sobót miesiąca, które zaczniemy różańcem i zakończymy rozważaniem III tajemnicy światła.
- w sobotę o 18.30 – różaniec na cmentarzu prowadzony przez młodzież KSM.

2. 1-8 listopada możliwość zyskiwania odpustów zupełnych pod zwykłymi warunkami, z uwzględnieniem nawiedzenia cmentarza.

3. Wszystkich zapraszamy Różaniec z wypominkami (kartki do wypominek):
- 3 listopada (niedziela) o godz. 15.30
-od 4-8 – przed Mszą św. o godz. 17.30
- od 9-31 listopada – jeden dziesiątek różańca po Mszy Świętej wieczornej.

4. Spowiedź przed Uroczystością Wszystkich Świętych i pierwszym Piątkiem i Sobotą miesiąca w czwartek 31.10 od godz. 15.00 (5 księży)
5. W przyszłą niedzielę – zmiana tajemnic różańcowych dla mężczyzn

6. Chorych odwiedzimy w pierwszą sobotę miesiąca od godz. 10.00

7. 1 listopada przy bramie cmentarza młodzież z KSM będzie sprzedawać znicze na swoje cele statutowe.  W tym dniu także kwesta na potrzeby cmentarza – brama.

8. Dziękuję za składkę inwestycyjną. Część trzeba przekazać na potrzeby misji.

9. Chciałbym przestrzec przed pogańskimi zwyczajami propagowanymi w tym okresie wywodzących się z różnorakich kultów zła. Proszę o rozwagę.

10. Intencje mszalne wywieszone w gablocie i na stronie www i Facebooku.

11. Serdecznie zapraszamy do czytania prasy katolickiej (film z GN).
12. Dziękuję za sprzątanie naszego kościoła i zapraszam kolejne domy.