Ogłoszenia na XXXI Niedzielę Zwykłą
1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca listopada – adoracyjna. Składka na seminarium duchowne.
Przypominam o możliwość zyskiwania odpustów zupełnych pod zwykłymi warunkami z uwzględnieniem nawiedzenia cmentarza do 8 listopada, a cały miesiąc cząstkowe.

2. Zapraszamy do Kościoła na wypominki:
- dzisiaj o godz. 15.30 – przed Mszą św. wieczorną Różaniec z wypominkami.
- od poniedziałku do piątku - o godz. 17.30 Różaniec z wypominkami, a po nim Msza Święta.
- od 9-31 listopada – jeden dziesiątek różańca po Mszy Świętej wieczornej.

3. W sobotę 9 listopada po Mszy św. będzie miał miejsce Wieczór Uwielbienia, dla wszystkich pragnących trwać na modlitwie wielbiąc Pana muzyką i słowem. Prowadzić go będzie grupa „Przystań” ze Stobiernej.

4. 11 listopada przypada 101 rocznica odzyskania niepodległości. W naszej miejscowości obchody rozpoczniemy już w piątek Mszą świętą o godz. 8.30, na którą zapraszają Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i uczniowie naszej Szkoły Podstawowej. Po Mszy św. za Ojczyznę zostaną złożone kwiaty przed tablicą poświęconą pamięci Ks. Czyża, który walczył o wolność i niepodległość. Po powrocie do szkoły odbędzie się Uroczysta Akademia.

5. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych dla Kobiet.

6. Dziękuję za pieniądze złożone do puszek na kweście przy cmentarzu w dniu Wszystkich Świętych. Dziękuję wszystkim, którzy poświęcili swój czas, aby pomóc zebrać te środki.

7. Rozpoczyna się sezon grzewczy. Strażacy apelują o przezorność, aby nie doszło do zatruć czy zaczadzeń. Można zabrać specjalne ulotki poświęcone temu tematowi.
8. Intencje mszalne wywieszone w gablocie i na stronie www i Facebooku.

9. Serdecznie zapraszamy do czytania prasy katolickiej.

10. Dziękuję za sprzątanie naszego kościoła i zapraszam kolejne domy.