Ogłoszenia na XXXII Niedzielę Zwykłą
Dziś druga niedziela miesiąca listopada. Przypominam o możliwość zyskiwania odpustów cząstkowych do końca miesiąca listopada.

W kościele w dalszym ciągu modlitwy na dusze zmarłych wypominanych – przed Mszą św. wieczorną 17.45 Koronka do Bożego Miłosierdzia.

W naszej parafii nie ma rocznych wypominek. Jeżeli ktoś zamówił takie wypominki, prosimy o zgłoszenie się do zakrystii.

Wracają nabożeństwa tygodniowe: Różaniec do Siedmiu Boleści – wtorek, Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy – środa, i Adoracja Najświętszego Sakramentu –piątek o 17.00.

W dniu jutrzejszym 11 listopada będziemy przeżywać 101 rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości.
Godz. 9.00 – Msza Święta w intencji Naszej Ojczyzny
Godz. 9.45 – Inscenizacja słowno- muzyczna
Godz.10.30 – złożenie kwiatów i zniczy przed tablicą pamiątkową poświęconą ks. Józefowi Czyżowi. Śpiew Hymnu Państwowego. Serdecznie zapraszam na to świętowanie poczty sztandarowe, przedstawicieli władz gminnych i sołeckich, organizacje, ruchy i stowarzyszenia działające na terenie naszej miejscowości m.in. AK, KGW, KSM, Straż Pożarna, Chór „Echo”, Rada Parafialna, Róże różańcowe, Apostolstwo Dobrej Śmierci. Zachęcam do wywieszenia flag narodowych i intensywniejszej modlitwy za Ojczyznę.

W środę jest możliwość wyjazdu na film „Nieplanowane” do Kina Helios w Galerii Rzeszów. Koszt biletu i autobusu to 20 zł. Zapisy u P. Anny Brzeźniak.

W sobotę 16.11 w sobotę o godz. 19.00 w Domu Ludowym, odbędzie się spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do sakramentu Eucharystii i Bierzmowania.

W przyszłą niedzielę zamiast składki inwestycyjnej – składka na potrzeby budującego się nowego kościoła na ulicy Bromskiego. Przybędzie do nas Ks. Piotr Róż, który wygłosi kazania i będzie zbierał środki na ten cel.

Wójt Gminy Trzebownisko organizuje kolejną zbiórkę odpadów problemowych, która odbędzie się 16 listopada (najbliższa sobota), obok Domu Ludowego – od godz. 10.00-16.00.

Intencje mszalne wywieszone w gablocie i na stronie www i Facebooku.

Serdecznie zapraszamy do czytania prasy katolickiej.

Dziękuję za sprzątanie naszego kościoła i zapraszam kolejne domy.