Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP
 1. Dzisiaj w II niedzielę Adwentu obchodzimy Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. W naszej parafii Odpust Parafialny.

2. Zapraszam we wtorek na kolejny Różaniec do Siedmiu Boleści Matki Bożej, w środę – Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a w piątek przed Mszą św. wieczorną o godz. 17.00 – na cichą godzinną adorację Najświętszego Sakramentu.

3. Codziennie o godz. 18.00 - Msze św. adwentowe – Roraty. Zapraszamy dzieci z lampionami, młodzież i dorosłych.

4. Świece Caritas do nabycia przy ołtarzu bocznym - mała 5zł a duża 12.

5. 20 grudnia w godz. 17-21.00  w hotelu Falcon w Rzeszowie odbędzie się Wigilia dla samotnych seniorów. Jeżeli ktoś byłby zainteresowany proszę o kontakt.

6. KSM Trzebownisko w swojej siedzibie organizuje Maraton Pisania Listów w obronie osób niesłusznie skazanych, który odbędzie się w przyszłą niedzielę 15.12 od godz. 7.30 – 18.00. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy.

7. Intencje mszalne wywieszone w gablocie i na stronie www i Facebooku.

8. Serdecznie zapraszamy do czytania prasy katolickiej.

9. Dziękuję za sprzątanie naszego kościoła i zapraszam kolejne domy.