III Niedziela Adwentu
1. Dzisiaj w III niedzielę Adwentu. Składka Inwestycyjna.

2. Zapraszam we wtorek na kolejny Różaniec do Siedmiu Boleści Matki Bożej, w środę – Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a w piątek przed Mszą św. wieczorną o godz. 17.00 – na cichą godzinną adorację Najświętszego Sakramentu.

3. Codziennie o godz. 18.00 - Msze św. adwentowe – Roraty. Zapraszamy dzieci z lampionami, młodzież i dorosłych.

4. Spowiedź przedświąteczna w naszej parafii będzie w sobotę w godzinach 9:00 - 10:30, 11:00 - 12:00 i 15:00 - 16:30, 17:00 - 18:00.

5. Apostolstwo Dobrej Śmierci będzie miało swe spotkanie we wtorek po Mszy św. wieczornej.
6. Dziękuję wszystkim za piękny udział w naszym odpuście parafialnym. W sposób szczególny grupom, stowarzyszeniom, organizacjom i kołom działającym w naszej parafii tj. Straży pożarnej, KGW, AK, KSM, Chórowi parafialnemu, Różom Różańcowym, Apostolstwu Dobrej Śmierci, scholi, Szkole Podstawowej, Organistom, Panu Kościelnemu, Lektorom i ministrantom, Grupie Dekoracyjnej. Każdemu kto w jakikolwiek sposób przyczynił się do dobrego przeżycia. Piękne świadectwo.

7. Świece Caritas do nabycia przy ołtarzu bocznym - mała 5zł.

8. W przyszłą niedzielę Strażacy będą pukać do naszych drzwi ze swoim kalendarzem.

9. Dzisiaj KSM Trzebownisko w swojej siedzibie organizuje Maraton Pisania Listów w obronie osób niesłusznie skazanych. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy po każdej Mszy świętej..

10. Intencje mszalne wywieszone w gablocie i na stronie www i Facebooku.

11. Zapraszamy do czytania. Za tydzień - Niedziela w nowej szacie graficznej i cenie - 6 zł.

12. Dziękuję za sprzątanie naszego kościoła i zapraszam kolejne domy.