IV Niedziela Adwentu
1. Dzisiaj IV i ostatnia niedziela adwentu.

2. We wtorek zakończenie Rorat – rano o godz. 7.00. Zapraszamy wszystkich parafian i dzieci z planszami, które uzupełniały w czasie trwania Mszy adwentowych.

3. We wtorek także wigilia Bożego Narodzenia. Zaleca się zachować wstrzemięźliwość postną. Msza Święta – Pasterka o godz. 24.00. Składka z Pasterki na Fundusz Ochrony Życia.

4. We środę Uroczystość Narodzenia Pańskiego. Msze święte jak w każdą niedzielę o godz. 7.00, 9.00, 11.00 i 16.00.

5. W czwartek Święto Św. Szczepana. Msze święte tylko do południa o 7:00, 9:00 i o 11:00. Nie ma Mszy popołudniowej.

6. W przyszłą niedzielę uroczystość Świętej Rodziny. Zapraszamy małżeństwa zwłaszcza przeżywające 25 i 50 lecie zawarcia związku małżeńskiego na Mszę św. o godz. 9.00, połączoną z specjalnym błogosławieństwem małżonków.

7. W sobotę 28 grudnia rozpoczniemy odwiedziny duszpasterskie w naszej parafii. Jest to okazja do błogosławieństwa domu, modlitwy za całą rodzinę i rozmowy księży duszpasterzy z parafianami.

8. W piątek 27 grudnia imieniny Księdza Biskupa Ordynariusza Jana. Módlmy się w intencji naszego Pasterza.

9. Ze względy na Wizytę Duszpasterską, Msze święte w dni powszednie tylko o godz. 7.00. Ze względu na nieobecność ks. Adama odprawianie intencji może ulec zmianie.

10. Jeżeli są jeszcze chore osoby, które nie mogą być w kościele na święta, prosimy o zgłoszenie ich w zakrystii. Przyjedziemy do nich z Komunią Świętą we wtorek ok. 9:00.

11. Intencje mszalne wywieszone w gablocie i na stronie www i Facebooku.

12. Serdecznie zapraszamy do czytania prasy katolickiej. Świąteczna Niedziela i Gość – po 10 zł.

13. Dziękuję za sprzątanie i przygotowanie wystroju Kościoła na święta.