Ogłoszenia na II Niedzielę Bożego Narodzenia
1. Dzisiaj I niedziela miesiąca stycznia. Składka na cele diecezjalne.

2. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.00 – Koncert Kolęd naszego chóru „Echo”. Jutro uroczystość Objawienia Pańskiego. Mszę Święte jak w każdą niedzielę.

3. Jutro podczas i po Mszy świętej o godz. 11.00, kolęduje nasza schola, natomiast w przyszłą niedzielę gościć będziemy Zespół Karczmarze, także podczas i po Mszy św. o godz. 11.00. Zapraszamy.

4. Dzieci i młodzież ze Szkolnego Koła Misyjnego będą odwiedzać nasze domy - dzisiaj 5.01 i w poniedziałek 6.01 od 12:00 do 15:00 - zbierając na pomoc dla dzieci z Amazonii.

5. W tym tygodniu dalszy ciąg Wizyty Duszpasterskiej. Plan wizyty w gablocie i na stronach internetowych parafii.

6. Dzisiaj zmiana tajemnic różańca dla mężczyzn, w przyszłą niedzielę dla kobiet.

7. Dziękuję za wszystkie życzenia świąteczne, które spłynęły do parafii od wielu podmiotów działających w naszym środowisku. \

8. Intencje mszalne wywieszone w gablocie i na stronie www i Facebooku.

9. Są nowe numery gazet. Zapraszam do czytania.

10. Dziękuję za sprzątanie i przygotowanie Kościoła na niedzielę.