Ogłoszenia na Niedzielę Chrztu Pańskiego
1. Dzisiaj Niedziela Chrztu Pańskiego - liturgiczny koniec okresu Bożego Narodzenia. Kolędy tradycyjnie śpiewamy do 2 lutego.

2. Dziękuję chórowi „Echo” za koncert w ubiegłą niedzielę. Zachęcam wszystkich uzdolnionych do zapisywania się do naszego chóru. Dziękuję także scholii dziecięcej „W górę serca” za kolędowanie w dniu 6.01 – także zachęcam do wstępowania.

3. Dziękuję dzieciom z Koła Misyjnego pod opieką Pani Agnieszki – katechetki za zorganizowanie kolędy misyjnej. Dziękuję wszystkim za ich przyjęcie.

4. Dziękuję także Radzie Parafialnej, Kołu Gospodyń Wiejskich, Akcji Katolickiej, Chórowi „Echo”, Domowemu Kościołowi za zorganizowanie i przebieg wspólnego Wieczoru opłatkowego połączonego ze śpiewem kolęd.

5. Koło Gospodyń Wiejskich w Trzebownisku zaprasza na Wspólne Śpiewanie Kolęd – w następną niedzielę 19 stycznia od godz. 17.00 w Domu Ludowym.

6. Kancelaria czynna tylko po Mszach świętych od ok. godz. 7.30.

7. W tym tygodniu dalszy ciąg Wizyty Duszpasterskiej. Plan wizyty w gablocie i na stronach internetowych parafii.

8. W sobotę rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

9. W przyszłą niedzielę – składka inwestycyjna.

10. Chciałbym poinformować, że można także dokonać darowizny na cele kultu religijnego (…). Informacja, dotycząca tej formy wsparcie parafii, dostępna jest na ksero koło gazet i na stronach internetowych.

11. Intencje mszalne wywieszone w gablocie i na stronie www i Facebooku.

12. Dziękuję za czytanie prasy katolickiej.

13. Dziękuję za sprzątanie i przygotowanie świątyni na niedzielę.