Ogłoszenia na Uroczystość Świętego Józefa Sebastiana Pelczara
1. Dzisiaj II Niedziela w okresie zwykłym. Składka przeznaczona na cele inwestycyjne w naszej parafii.

2. Zakończyliśmy Wizytę Duszpasterską w Waszych domach. Dziękujemy za piękne przyjęcie. Niech błogosławieństwo i modlitwa umacnia Wasze rodziny, pozwala przetrwać trudne doświadczenia i prowadzi ku zbawieniu.

3. W tym tygodniu Msze św. od poniedziałku do czwartku tylko o 7.00, a w piątek i sobotę o godz. 7.00 i 18.00. Wszystkich, którzy zamówili na te dni Msze święte, proszę o zapoznanie się planem ich odprawiania.

4. Powraca także adoracja Najświętszego Sakramentu w piątek od godz. 17.00.

5. Kancelaria czynna: w środę i czwartek po Mszy św. rannej, a w piątek po Mszy św. wieczornej.

6. Proszę wszystkich zapisanych na pielgrzymkę do Ziemi Świętej o kolejną wpłatę 2 000 zł do końca miesiąca stycznia.

7. Koło Gospodyń Wiejskich zaprasza dzisiaj na wspólne kolędowanie do Domu Ludowego na godz. 17.00.

8. Dyrekcja i Uczniowie SP w Trzebownisku, Przedszkole, Gminny Ośrodek Kultury oraz Koło Gospodyń Wiejskich zapraszają na WSPÓLNE KOLĘDOWANIE- 31 stycznia (piątek) o godz. 17.00.

9. Wszystkim babciom i dziadkom w naszej parafii składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej na każdy dzień.

10. Intencje mszalne wywieszone w gablocie i na stronie www i Facebooku.

11. Czytajmy prasę katolicką.

12. Dziękuję za sprzątanie i przygotowanie świątyni na niedzielę. Zapraszam kolejne rodziny.