Ogłoszenia na III Niedzielę Zwykłą
1. Dzisiaj III Niedziela w okresie zwykłym – Niedziela Słowa Bożego.

2. W tym tygodniu pierwsza sobota miesiąca. Nabożeństwo pierwszej soboty o godz. 17.10, a po nim Msza św. Zachęcam do rozpoczęcia lub kontynuowania pierwszych sobót miesiąca, do których zachęcała Matka Boża w Fatimie.

3. We wtorek o 17.30 – Różaniec do 7 Boleści Matki Bożej, w środę – nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a w piątek Adoracja Najświętszego Sakramentu - 17.00.

4. W przyszłą niedzielę święto Ofiarowania Pańskiego (Matki Bożej Gromnicznej). Msze święte jak w każdą niedzielę. Na wszystkich Mszach świętych – poświęcenie świec - gromnic. Składka na zakony kontemplacyjne.

5. Do chorych udamy się w sobotę od ok. godz. 9.00.

6. W sobotę zapraszam także mężczyzn na wyjazd do Rzeszowa na męski różaniec. Przejdziemy z ul. 3-go maja na Słocinę. Wyjazd własnymi samochodami o godz. 15.30.

7. Informuję, że nasza Parafia podpisała umowę z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Rzeszowie na dofinansowanie projektu żłobka "u Wojtusia". Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Rekrutacja zaplanowana jest na 1.04.2020. Żłobek będzie nieodpłatny przez najbliższe dwa lata. Więcej informacji zostanie przekazane w najbliższym czasie.

8. Dyrekcja i Uczniowie SP w Trzebownisku, Przedszkole, Gminny Ośrodek Kultury oraz Koło Gospodyń Wiejskich zapraszają na WSPÓLNE KOLĘDOWANIE- 31 stycznia (piątek) o godz. 17.00.

9. Intencje mszalne wywieszone w gablocie i na stronie www i Facebooku.

10. Dziękuję za czytanie prasy katolickiej.

11. Dziękuję za sprzątanie i przygotowanie świątyni na niedzielę