Ogłoszenia na święto Ofiarowania Pańskiego
1. Dzisiaj IV Niedziela w okresie zwykłym - adoracyjna. Przeżywamy jednocześnie święto Ofiarowania Pańskiego. Dzisiejsza składka - na klasztory kontemplacyjne.

2. Jutro, w poniedziałek wspomnienie św. Błażeja – podczas Mszy św. wieczornej - poświęcenie jabłek i błogosławieństwo gardła.

3. We wtorek o 17.30 – Różaniec do Siedmiu Boleści Matki Bożej.

4. W środę zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17:45. Jest to też liturgiczne wspomnienie św. Agaty – podczas Mszy św. wieczornej – poświęcenie chleba, wody i soli.

5. W tym tygodniu pierwszy czwartek miesiąca. Przed Mszą św. wieczorną modlitwy za kapłanów i o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.

6. W tym tygodniu także pierwszy piątek miesiąca. Zachęcamy do spowiedzi (we wszystkie dni przed Mszą św., a w piątek od godz. 16.00) i do uczestnictwa w tym dniu w Adoracji Najświętszego Sakramentu już od godz. 15.00, którą zakończy koronka do Bożego Miłosierdzia, nabożeństwo pierwszo-piątkowe i Msza św. o godz. 18.00.

7. Intencje mszalne wywieszone w gablocie i na stronie www i Facebooku.

8. Dziękuję za czytanie prasy katolickiej.

9. Dziękuję za sprzątanie i przygotowanie świątyni na niedzielę.