Ogłoszenia na VI Niedzielę Zwykłą
1. Dzisiaj VI Niedziela w okresie zwykłym. Składka na cele inwestycyjne.

2. We wtorek o 17.30 – Różaniec do 7 Boleści Matki Bożej, w środę zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o 17:45, a w piątek Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00; zakończona Koronką do miłosierdzia Bożego.

3. Wiadomości z Diecezji:
a) Wyższe Seminarium Duchowne w Rzeszowie, zaprasza chłopców, uczniów szkół średnich, członków LSO oraz innych grup i stowarzyszeń kościelnych, studentów oraz wszystkich stawiających sobie pytanie o kształt swojego życia na dzień skupienia dla rozeznających powołanie. Będzie on miał miejsce w Seminarium Duchownym w Rzeszowie w niedzielę 23 lutego 2020 roku. Rozpoczęcie o godz. 10.00
b) Droga Krzyżowa ulicami miasta Rzeszowa. Nabożeństwo rozpocznie się 28 lutego br. (piątek) o godz. 18.00 pod Krzyżem Ofiar Komunizmu na Pl. Śreniawitów.
c) Zbliża się beatyfikacja Kardynała Stefana Wyszyńskiego 7 czerwca 2020 (niedziela) o godz. 12.00. Gdyby byli zainteresowani z naszej parafii na wyjazd, proszę się zgłaszać do końca lutego w celu złożenia zamówienia na karty wstępu na uroczystość.

4. Koperty z dobrowolną ofiarą na cele kościoła powoli jeszcze wpływają. Do tej pory zostało przeliczonych i zakatalogowanych ok. 300 kopert.

5. Zaczynamy już trochę robót inwestycyjnych, tak przy budowie plebanii, jak i związanych z Domem Katechetycznym. Część robót możemy zrobić we własnym zakresie. Jeżeli byliby chętni, to serdecznie zapraszam na sobotę od godz. 9.00.

6. Intencje mszalne, ogłoszenia i zapowiedzi wywieszone w gablocie i na stronie www i Facebooku naszej parafii.

7. Dziękuję za czytanie prasy katolickiej.

8. Dziękuję za sprzątanie i przygotowanie świątyni na niedzielę.