Ogłoszenia na VII Niedzielę Zwykłą
1. Dzisiaj VII Niedziela w okresie zwykłym.

2. We wtorek o 17.30 – Różaniec do 7 Boleści Matki Bożej. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o 17:45 (zachęcamy do pisania próśb).

3. W środę początek 40-dniowego okresu Wielkiego Postu – czasu, w którym przez słuchanie Słowa Bożego, modlitwę, pokutę i czynną miłość bliźniego, Kościół przygotowuje swoich wiernych do Świąt Paschalnych.
-Msze święte w tym dniu o godz. 7.00, 16.00 i 18.00 z obrzędem posypania głów popiołem. W tym dniu – post jakościowy i ilościowy. Zachęcamy do spowiedzi na początku Wielkiego Postu. W konfesjonale jesteśmy codziennie pół godziny przed każdą Mszą.
-Zachęcamy do udziału w Nabożeństwach wielkopostnych: Droga Krzyżowa, Gorzkie Żale. Za udział w tych nabożeństwach można uzyskać odpust zupełny
- Zachęcamy również do podjęcia walki z różnorodnymi nałogami.

4. W piątek o godz. 16.30 – Droga Krzyżowa dla dzieci, o 17.00 adoracja, o 18.00 Msza św., a po niej Droga Krzyżowa dla wszystkich, a o godz. 20.00 – Droga Krzyżowa dla młodzieży i wszystkich, którzy wcześniej nie mogą przybyć.

5. W niedzielę - Gorzkie Żale o godz. 15.10 a wcześniej o 15.00 - koronka – Zapraszamy.

6. W przyszłą niedzielę będziemy gościć wspólnotę Cenacolo, i wysłuchamy podczas Mszy świętych ich świadectwa.

7. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic dla mężczyzn.

8. Składka inwestycyjna z niedzieli (…). Bóg zapłać.

9. Dziękuję wszystkim, którzy przyszli wczoraj, aby wspomóc inwestycje w naszej parafii. Została zdarta stara tapeta, zbite płytki w łazienkach w Domu Katechetycznym i uporządkowany plac koło budynku. Zapraszam jeszcze na najbliższą sobotę.

10. Intencje mszalne i ogłoszenia - w gablocie, stronie www i Facebooku naszej parafii.

11. Zachęcam do czytania prasy katolickiej w Wielkim Poście.

12. Dziękuję za sprzątanie i przygotowanie świątyni na niedzielę.