Ogłoszenia na II Niedzielę Wielkiego Postu
1. Dzisiaj II Niedziela Wielkiego Postu. Dzień Kobiet. Zbiórka do puszek na cele misyjne.

2. We wtorek o 17.30 – Różaniec do 7 Boleści Matki Bożej. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o 17:45.

3. W piątek – godz. 16.30 – Droga Krzyżowa dla dzieci, o 17.00 adoracja z nabożeństwem pierwszego piątku i koronką do Miłosierdzia, o 18.00 - Msza św.- po niej Droga Krzyżowa dla wszystkich, a o 20.00 – dla młodzieży i dla tych, którzy wcześniej nie mogli przybyć.

4. W niedzielę - Gorzkie Żale o godz. 15.00 poprzedzone koronką do Miłosierdzia Bożego. Zapraszamy i dziękujemy za obecność w nabożeństwach wielkopostnych.

5. Z tyłu za ławkami koło gazet jest wystawiony koszyk z siglami biblijnymi. Każdy może sobie je zabrać i w domu z Pisma Świętego przeczytać dany fragment.

6. W przyszłą niedzielę składka inwestycyjna.

7. Szkoła Podstawowa w Trzebownisku ogłasza nabór do I klasy, który odbędzie się od poniedziałku (od jutra) 9 marca do piątku 20 marca.

8. Dziękuję za piękne przeżycie szkolnych rekolekcji wielkopostnych.

9. Zakład kominiarski zawiadamia, że w dniach 9-13 marca będą czyszczone i sprawdzane przewody kominowe (zawiadomienie w gablocie).

10. Intencje mszalne i ogłoszenia - w gablocie, na www i Facebooku naszej parafii.

11. Zachęcam do czytania w Wielkim Poście.

12. Dziękuję za sprzątanie i przygotowanie świątyni na niedzielę.