Ogłoszenia na III Niedzielę Wielkiego Postu
1. Dzisiaj III Niedziela Wielkiego Postu. Zgodnie z zalecaniami Rady Episkopatu nasz Biskup Jan do 29 marca udzielił dyspenzy od udziału w Mszy Świętej ludziom starszym, chorym, młodzieży szkolnej, dzieciom, opiekunom tych dzieci oraz wszystkim tym, którzy boją się zarażenia.

2. W naszym kościele nabożeństwa i Msze Święte są odprawiane według dotychczasowego porządku. Kościół jest otwarty cały dzień, więc spokojnie można się w nim pomodlić.

3. We wtorek o 17.30 – Różaniec do 7 Boleści Matki Bożej. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o 17:45.

4. W piątek – godz. 16.30 – Droga Krzyżowa dla dzieci i w intencji dzieci, o godz. 17.00 adoracja z koronką do Miłosierdzia, o 18.00 - Msza św.- po niej Droga Krzyżowa dla wszystkich, a o 20.00 – dla młodzieży i dla tych, którzy wcześniej nie mogli przybyć.

5. W niedzielę - Gorzkie Żale o godz. 15.00 poprzedzone koronką do Miłosierdzia Bożego.

6. Każdego dnia o 20.30 będziemy odmawiać różaniec za naszą parafię, aby Matka Boża uchroniła nas od zarażenia i prowadziła do nawrócenia naszych serc. Będziemy prowadzić transmisje z tego wydarzenia na naszym parafialnym facebooku: https://www.facebook.com/parafiatrzebownisko/

7. Intencje mszalne i ogłoszenia - w gablocie, na www i Facebooku naszej parafii.

8. Zachęcam do czytania w Wielkim Poście.

9. Dziękuję za sprzątanie i przygotowanie świątyni na niedzielę i zapraszam kolejne numery.