Ogłoszenia na V Niedzielę Wielkiego Postu
1. Dzisiaj V Niedziela Wielkiego Postu. W dalszym ciągu obowiązuje dyspenza od udziału w Mszy Świętej, zwłaszcza że tylko jednorazowo może uczestniczyć tylko pięć osób.

2. W naszym kościele nabożeństwa i Msze Święte są odprawiane według dotychczasowego porządku: wtorek o 17.30 – Różaniec do 7 Boleści Matki Bożej, środa o 17.45 - Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

3. W tym tygodniu Pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Dzieci i młodzież niech przeżyją te dni w domu przyjmując Komunię Duchową i oglądając transmisję na Facebooku.

4. W pierwszy czwartek – całodniowa Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 7.30 – 18.00. Prosimy się zapisywać na adorację telefonicznie, mailowo lub na Facebooka, aby zawsze ktoś był na adoracji i aby jednocześnie mogło być tylko 5 osób. O 17.45 – modlitwa o powołania i za kapłanów.

5. Nie będzie dziś Adoracji, Różańca i Koronki o 20:00. Zachęcamy do odmówienia różańca w rodzinach we własnym zakresie.

6. W piątek – godz. 16.30 – Droga Krzyżowa w intencji dzieci, o godz. 17.00 adoracja z koronką do Miłosierdzia Bożego i nabożeństwem pierwszego piątku, o 18.00 - Msza św.- po niej Droga Krzyżowa dla wszystkich, a o 20.00 – dla młodzieży i za młodzież.

7. W sobotę nabożeństwo pierwszych sobót o godz. 17.10 – transmitowane.

8. Firma Medyk może do nas dostarczyć darmowe maski higieniczne. Jeżeli jest ktoś zainteresowany prosimy o kontakt przez Facebooka, telefonicznie lub osobiście w zakrystii.

9. Nie będzie odwiedzin chorych w sobotę i nie będzie zmiany tajemnic różańca w przyszłe niedziele. Odmawiamy te, które mamy obecnie.

10. W następną niedzielę – Niedziela Palmowa albo Męki Pańskiej.

11. Dzisiaj i w najbliższą niedzielę - Gorzkie Żale o godz. 15.30 śpiewane przez naszego organistę na potrzeby transmisji internetowej.

12. Intencje mszalne i ogłoszenia - w gablocie, na www i Facebooku naszej parafii.

13. Zachęcam do czytania w Wielkim Poście. Jest tylko Niedziela.