Ogłoszenia na Niedzielę Miłosierdzia
1. Dzisiaj druga Niedziela Wielkanocna - Miłosierdzia Bożego. O godz. 15.00 godzina Miłosierdzia.

2. Od poniedziałku w naszym kościele może być jednocześnie maksymalnie 20 osób. Na tyle ile to możliwe starajmy się pogłębiać naszą wiarę w tym czasie przez Mszę świętą w niedzielę lub w dni powszednie, spowiedź, modlitwę rodzinną i osobistą oraz czytanie Pisma Świętego.

3. Odpust ku czci św. Wojciecha – patrona naszej parafii w czwartek 23 kwietnia. Msze św. o godz. 7.00, 9.00 i o 18.00. Przyjdźmy, oddajmy cześć naszemu Patronowi.

4. Kontynuujemy nasza modlitwę przebłagalną wraz z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla naszej parafii w obecnym czasie, przed Najświętszym Sakramentem. Każdego dnia o godz. 17.20:
Pn. – Różaniec, Koronka do Bożego Miłosierdzia i Suplikacje
Wt. – Różaniec do Siedmiu Boleści MB, Koronka do Bożego Miłosierdzia i Suplikacje
Śr. – Różaniec, Nowenna do MB Nieustającej Pomocy i Suplikacje
Cz. – Różaniec, Koronka do Bożego Miłosierdzia i Suplikacje
Pt. – o godz. 17.00 - Adoracja, Koronka do Bożego Miłosierdzia i Suplikacje
Sob. – Różaniec, Koronka do Bożego Miłosierdzia i Suplikacje

5. Mimo trudnej sytuacji trwają prace w naszym Domu Katechetycznym. W planach jest otwarcie sekcji przedszkolnej. Dlatego chciałbym, aby zgłaszali się do mnie rodzice, którzy szukają miejsca w przedszkolu dla swoich pociech. Nie są to jeszcze zapisy, ale rozeznanie ewentualnych potrzeb w zakresie wychowania przedszkolnego.
Zapytania kierować należy drogą mailową na adres parafii: kancelaria@parafia.trzebownisko.pl . W zapytaniu proszę podać Imię i Nazwisko rodzica, wiek dziecka i nr kontaktowy.

6. Trudno określić daty I komunii św. i bierzmowania w naszej parafii. Wszystko zależy od rozwoju sytuacji. Proszę śledzić na bieżąco informacje na naszych stronach internetowych.

7. Intencje mszalne, ogłoszenia i zapowiedzi przedślubne wywieszone w gablocie i na stronie www i Facebooku naszej parafii.

8. Nie ma dzisiaj czasopism katolickich. Są tylko stare numery, które można zabrać do poczytania. Zachęcam też do zabrania różnych folderów, które tam są wystawione.