Ogłoszenia na IV Niedzielę Wielkanocną
1. Dzisiaj Czwarta Niedziela Wielkanocna – Dobrego Pasterza – rozpoczynamy tydzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne.

2. Różaniec i nabożeństwo majowe - każdego dnia o godz. 17.20, a po nim - Msza święta.

3. Natomiast o godz. 19.15 - drugie nabożeństwo majowe dla tych którzy nie zmieszczą się podczas pierwszego z powodu ograniczeń i dla rodziców z dziećmi, które chciałyby przyjść na to piękne nabożeństwo.

4. W tym miesiącu, na czas nabożeństw majowych, nie będzie różańca do Siedmiu Boleści, środowej nowenny, ani adoracji piątkowej.

5. W czwartek – pierwszy czwartek miesiąca maja. Podczas nabożeństw modlimy się w sposób szczególny o powołania kapłańskie.

6. Została rozpoczęta budowa plebani i trwają prace adaptacyjne Domu Katechetycznego.

7. Dziękuję za datki zostawione w koszyku i za wpłaty na konto parafialne. Bóg zapłać.

8. Intencje mszalne, ogłoszenia i zapowiedzi przedślubne wywieszone w gablocie i na stronie www i Facebooku naszej parafii.

9. Rozwijajmy w dalszym ciągu czytelnictwo. Do dyspozycji Niedziela, Gość Niedzielny i Miłujcie się.

10. Zapraszam do sprzątania kolejne osoby.