Ogłoszenia na V Niedzielę Wielkanocną
1. Dzisiaj Piąta Niedziela Wielkanocna. W tym tygodniu: w czwartek wspomnienie św. Macieja, a w sobotę św. Andrzeja Boboli.

2. Różaniec i nabożeństwo majowe - każdego dnia o godz. 17.20, a po nim - Msza święta. W niedzielę o 15.20.

3. Natomiast o godz. 19.15 - drugie nabożeństwo majowe dla pozostałych i dla rodziców z dziećmi, które chciałyby przyjść na to piękne nabożeństwo, zwłaszcza tych, które przygotowują się do I Komunii Świętej.

4. Zachęcamy do skorzystania z sakramentu Spowiedzi i Komunii Świętej. Warto to zrobić do uroczystości Zesłania Ducha Świętego (tj. do niedzieli 31 maja), żeby była to Komunia Świąteczna, do której zobowiązuje nas przykazanie kościelne. Spowiedź możemy odbyć w naszym kościele codziennie pół godziny przed każdą Mszą i od 19:00 przed wieczornymi majówkami. Komunię Świętą możemy przyjąć na każdej Mszy i podczas wieczornych majówek o 19:15. Jest też możliwość wyspowiadania się i przyjęcia Komunii Świętej w rzeszowskich kościołach. Przypominamy też, że wzbudzenie żalu doskonałego nie jest spowiedzią. Po tym akcie potrzebne jest wyznanie wszystkich grzechów od ostatnio dobrze przeżytego sakramentu pokuty.

5. Dziękuję osobom, które wczoraj pomagały w malowaniu ogrodzenia kościelnego. Zapraszam też na przyszłą sobotę, w celu zakończenia tego dzieła.

6. Dziękuję za datki zostawione w koszyku i za wpłaty na konto parafialne. Bóg zapłać.

7. Do naszego żłobka i przedszkola poszukujemy: logopedę, nauczyciela j. angielskiego i prowadzącego rytmikę i panię przedszkolankę ze stażem i awansem.

8. Intencje mszalne, ogłoszenia i zapowiedzi przedślubne wywieszone w gablocie i na stronie www i Facebooku naszej parafii.

9. Rozwijajmy w dalszym ciągu czytelnictwo. Do dyspozycji Niedziela, Gość Niedzielny.\

10. Dziękuję za sprzątanie świątyni. Zapraszam do sprzątania kolejne osoby.