Ogłoszenia na VI Niedzielę Wielkanocną
1. Dzisiaj Szósta Niedziela Wielkanocna. Na wszystkich Mszach czytamy list poświęcony 100 rocznicy urodzin Jana Pawła II.

2. Różaniec i nabożeństwo majowe - każdego dnia o godz. 17.20, a po nim - Msza święta. W niedzielę o 15.20.

3. Drugie nabożeństwo majowe o godz. 19.15 - dla wszystkich, którzy chciałyby przyjść na to piękne nabożeństwo, a nie mogli wcześniej oraz dla rodziców z dziećmi, które przygotowują się do I Komunii świętej według ustalonego dla nich planu.

4. Jutro w poniedziałek o wyjątkowo o godz. 17.00 rozpocznie się nasze nabożeństwo majowe poprzedzone różańcem z Janem Pawłem II w 100 – rocznicę jego urodzin.

5. Zachęcamy do skorzystania z sakramentu Spowiedzi i Komunii Świętej wielkanocnej.

6. Zachęcamy do modlitwy za rodziców i dzieci przygotowujące się do przyjęcia I Komunii Świętej. Z tyłu koło gazet są modlitwy na kartce. Zapraszamy do wzięcia tych kartek i modlitwy w intencji jednego dziecka i jego rodziny.

7. Zakończyliśmy malowanie ogrodzenia kościelnego. Dziękuję osobom, które wczoraj pomagały w tym malowaniu. Został też uporządkowany plac przy kościele. Dziękuję.

8. Mamy w posiadaniu monstrancję, którą tutaj widzicie. Mam zamiar oddać do ją do renowacji, aby służyła w czasie wystawień Najświętszego Sakramentu.

9. W sprawie naszej niezrealizowanej pielgrzymki do Ziemi Świętej, chciałbym poinformować, że nasza agencja proponuję ją przenieść na luty 2021. Jeżeli chętni zapisani wyrażą na to zgodę. Jeżeli nie można w każdej chwili poprosić o zwrot pieniędzy i jeżeli nie będzie odpowiedniej liczby osób – pielgrzymka nie odbędzie się.

10. Dziękuję za datki zostawione w koszyku i za wpłaty na konto parafialne. Bóg zapłać.

11. Intencje mszalne, ogłoszenia i zapowiedzi przedślubne wywieszone w gablocie i na stronie www i Facebooku naszej parafii.

12. Rozwijajmy w dalszym ciągu czytelnictwo. Do dyspozycji Niedziela, Gość Niedzielny.

13. Koło gazet znajdują się też przysłane przez Caritas foldery na 100-lecie urodzin Jana Pawła II. Można je sobie zabrać bezpłatnie.

14. Dziękuję za sprzątanie świątyni. Zapraszam do sprzątania kolejne osoby.