Ogłoszenia na Uroczystość Wniebowstąpienia Pana Jezusa
1. Dzisiaj Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. W przyszłą niedzielę uroczystość Zesłania Ducha Świętego i zakończenie okresu wielkanocnego.

2. Ostatni tydzień różańca i nabożeństw majowych - każdego dnia o godz. 17.20, a po nim - Msza święta. W niedzielę ostatnie o 15.20.

3. Drugie nabożeństwo majowe o godz. 19.15 - dla wszystkich, którzy chciałyby przyjść na to piękne nabożeństwo, a nie mogli wcześniej oraz dla rodziców z dziećmi, które przygotowują się do I Komunii świętej według ustalonego dla nich planu.

4. W czwartek podczas nabożeństwa majowego gościć będziemy Wojowników Maryi –męską grupę modlitewną, która poprowadzi różaniec i majówkę, a także podzieli się świadectwem swej działalności. Zapraszam szczególnie mężczyzn.

5. W sobotę natomiast o godz. 21.00 rozpocznie się wigilijne czuwanie przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Wszystkich serdecznie zapraszamy.

6. Zachęcamy do skorzystania z sakramentu Spowiedzi i Komunii Świętej wielkanocnej, którą można przyjąć do następnej niedzieli włącznie. Dodatkowa spowiedź odbędzie się w piątek od 15:00 do 18:00.

7. Wszystkim Mamom z okazji Dnia Matki składamy najserdeczniejsze życzenia.

8. Kuria Biskupia w Pompejach (Włochy) informuje, że Papieskie Sanktuarium Matki Bożej Różańcowej w Pompejach nie ma nic wspólnego z inicjatywą Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi związaną ze zbieraniem ofiar w połączeniu z odniesieniami do tegoż sanktuarium maryjnego i Nowenny Pompejańskiej. Jest to wyłącznie prywatna inicjatywa stowarzyszenia.

9. Dziękuję za datki zostawione w koszyku i za wpłaty na konto parafialne. Bóg zapłać.

10. Intencje mszalne, ogłoszenia i zapowiedzi przedślubne wywieszone w gablocie i na stronie www i Facebooku naszej parafii.

11. Zachęcam do czytania. Do dyspozycji Niedziela, Gość Niedzielny.

12. Dziękuję za sprzątanie świątyni. Zapraszam do sprzątania kolejne osoby.