Ogłoszenia na Uroczystość Trójcy Przenajświętszej
1. Dzisiaj Uroczystość Trójcy Świętej – adoracja po każdej Mszy Świętej.

2. Dzisiaj też na Mszy o godz. 12.30, ks. Prałat Adam Kot – nasz rodak – będzie przeżywał swój jubileusz 50 – lecia święceń kapłańskich. Otoczmy go naszą modlitwą i życzliwością.

3. Od poniedziałku do środy - nabożeństwa czerwcowe do Najświętszego Serca Pana Jezusa poprzedzone różańcem o godz. 17.30 - w niedzielę o 15.30. W Oktawie Bożego Ciała litania połączona z procesją eucharystyczną.

4. W czwartek Uroczystość Bożego Ciała w przysiółku „Szklarnia”. Msza święta i procesja do 4 ołtarzy o godz. 10.00 (w kościele natomiast jeszcze Msze św. o 7.00 i o 16.00). Zapraszam do wzięcia udziału w tej uroczystości całą parafię i wszystkie grupy, stowarzyszenia i ruchy, a w sposób szczególny Radę Sołecką, Gminną i Parafialną, AK, Chór Parafialny, Domowy Kościół, Straż Pożarną, SP, Żywy Różaniec, ADŚ, Caritas, Koło Gospodyń w strojach, LKS, KSM, Służbę Liturgiczną, dzieci do sypania kwiatów i dzwonienia. W oktawie Bożego Ciała - procesja po wieczornej Mszy św., a w niedzielę po sumie o 11.00.

5. Dziękuję za piękne przeżycie pierwszego czwartku, piątku i soboty. Szczególnie młodzieży z KSM-u, dzieciom przygotowującym się do komunii i wszystkim, którzy po okresie izolacji wracają do pięknych praktyk spowiedzi i komunii św., których najpiękniejsze transmisje nigdy nie zastąpią.

6. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych dla Kobiet po Mszy św. o godz.9.00.

7. „Już chodzimy już po składce”. Zbieramy dzisiaj na pustaki i potrzeby diecezjalne. W przyszłą niedzielę na ogrzewanie, a w trzecią - Inwestycyjna. Dziękuję za życzliwość i zrozumienie.

8. Intencje mszalne, ogłoszenia i zapowiedzi przedślubne wywieszone w gablocie i na stronie www i Facebooku naszej parafii.

9. Zachęcam do czytania. Do dyspozycji Niedziela, Gość Niedzielny.

10. Dziękuję za sprzątanie świątyni. Zapraszam do sprzątania kolejne osoby.