Ogłoszenia na XI Niedzielę Zwykłą
1. Dzisiaj XI Niedziela zwykła – zmiana tajemnic różańcowych dla kobiet po 9.00, a po 11.00 procesja z racji Oktawy Bożego Ciała.

2. Od poniedziałku do czwartku – o godz. 17.30 różaniec w ramach naszej już prawie trzymiesięcznej modlitwy do Matki Bożej o opiekę w tym trudnym czasie. Po nim o godz. 18.00 - Msza święta i procesja eucharystyczna ze śpiewem Litanii do Serca Jezusowego w ramach nabożeństw czerwcowych. W czwartek zakończenie Oktawy – po procesji błogosławieństwo dzieci.

3. Jeszcze raz dziękuję za piękny udział w Uroczystości Bożego Ciała w przysiółku „Szklarnia”. Dziękuję całej parafii i wszystkim działającym grupom, stowarzyszeniom i ruchom, a w sposób szczególny Panu Wójtowi i GOK za wypożyczenie sceny, Radzie Sołeckiej, Gminnej i Parafialnej, AK, Chórowi Parafialnemu, Domowemu Kościołowi, Straży Pożarnej za przywiezienie ławek, udział w liturgii, SP, Przedszkolu za wypożyczenie nagłośnienia, Żywemu Różańcowi, ADŚ, Caritasowi, Kołu Gospodyń Wiejskich w strojach niosących feretrony i świece przy baldachimie, LKS, KSM, Służbie Liturgicznej, Panu Organiście i Kościelnemu, dzieciom za sypanie kwiatów i dzwonienie. Wszystkim za świadectwo wiary i przywiązania do Eucharystii.

4. Zapraszamy na Mszę Świętą dla rodziców i dzieci, która odbędzie się w najbliższą niedzielę o 11:00.

5. W naszej parafii powstała Oaza Dzieci Bożych. Spotkania będą się odbywały w sobotę od 10:00 do 11:30 w nowej salce w podziemiach Domu Katechetycznego (wejście od strony drogi do stadionu).

6. Potrzebna jedna osoba do pracy w naszym żłobku.

7. W przyszłą niedzielę składka inwestycyjna.

8. Intencje mszalne, ogłoszenia i zapowiedzi przedślubne wywieszone w gablocie i na stronie www i Facebooku naszej parafii. Gdyby były jakieś pomyłki w intencjach to prosimy to zgłasić.

9. Zachęcam do czytania. Do dyspozycji Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny.

10. Dziękuję za sprzątanie świątyni. Zapraszam do sprzątania kolejne osoby.