Ogłoszenia na XII Niedzielę Zwykłą
1. Dzisiaj XII Niedziela w okresie zwykłym.

2. Cały tydzień przed Mszą św. wieczorną – o godz. 17.30 różaniec i litania do Serca Jezusowego w ramach nabożeństw czerwcowych. Po nim o godz. 18.00 - Msza św.

3. Dziękuję za piękny udział w procesjach z okazji Oktawy Uroczystości Bożego Ciała, a zwłaszcza tej tłumnej na zakończenie i błogosławieństwa dzieci.

4. W czwartek na nabożeństwie wieczornym gościć będziemy Wojowników Maryi, którzy poprowadzą różaniec i nabożeństwo czerwcowe.

5. W czwartek też zakończenie roku katechetycznego dla naszych przedszkolaków.

6. Spotkanie rodziców i młodzieży z 8 klasy, przygotowującej się do przyjęcia sakramentu Bierzmowania odbędzie się w czwartek o 19:00 w naszym kościele.

7. Jest już nowy kalendarz na 2021 rok. Jeżeli ktoś chce zarezerwować sobie już Mszę świętą na następny rok, to proszę o kontakt.

8. W naszej parafii powstała Oaza Dzieci Bożych. Spotkania odbywają się w sobotę od 10:00 do 11:30 w nowej salce w podziemiach Domu Katechetycznego.

9. Spotkanie Kręgu Domowego Kościoła odbędzie się dzisiaj o 17:00 na plebanii. Zapraszamy wszystkie chętne pary małżeńskie.

10. Dziękuję za składkę na ogrzewanie. Dzisiaj składka inwestycyjna.

11. Intencje mszalne, ogłoszenia i zapowiedzi przedślubne wywieszone w gablocie i na stronie www i Facebooku naszej parafii. Gdyby były jakieś pomyłki w intencjach to
12. Zachęcam do czytania. Do dyspozycji Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny, Miłujcie się, darmowy Znak Łaski.

13. Dziękuję za sprzątanie świątyni. Zapraszam do sprzątania kolejne osoby.