Ogłoszenia na XIII Niedzielę Zwykłą
1. Dzisiaj XIII Niedziela w okresie zwykłym. W tym tygodniu: w poniedziałek – Uroczystość Piotra i Pawła, w piątek – św. Tomasza Apostoła.

2. Jeszcze dwa dni (poniedziałek i wtorek) przed Mszą św. wieczorną – o godz. 17.30 różaniec i litania do Serca Jezusowego w ramach nabożeństw czerwcowych.

3. W poniedziałek po Mszy św. o godz. 18.20 - zapraszam wszystkich na nabożeństwo uwielbienia prowadzone przez Grupę Modlitewną.

4. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca czerwca. W pierwszy czwartek przed wieczorną Mszą św. - modlitwa o powołania i za kapłanów.

5. W pierwszy piątek – adoracja Najświętszego Sakramentu, koronka i nabożeństwo pierwszego piątku. Spowiedź w tym dniu od godz. 16.00 (w inne dni – przed Mszą św.).

6. W sobotę nabożeństwo pierwszych sobót o godz. 17.10. Mężczyzn zapraszam do Rzeszowa na Męski Różaniec – wyjazd 15.45.

7. Do chorych pojedziemy w sobotę od 9:00 i w piątek od 9:00 (ks. Mateusz).

8. Dzieci z klas trzecich przystąpią do I Komunii świętej w pierwsze trzy soboty miesiąca lipca, a więc 4,11,18. Zachęcam do modlitwy za nich i ich rodziny.

9. Zapraszamy dzieci od 3 klasy SP na wakacyjne spotkania, które będą się odbywały od poniedziałku 6 lipca do piątku 10 lipca od 10:00 do 14:00 w naszych salkach. W programie będą spotkania formacyjne, warsztaty artystyczne, wspólne zabawy, zawody sportowe, rozgrywki w tenisa stołowego, piłkarzyki i bilarda oraz inne atrakcje. Koszt wynosi 50 zł. Zapisy będą odbywały się w zakrystii i przez facebooka parafialnego do następnej niedzieli włącznie.

10. Dziękuję za składkę inwestycyjną.

11. Intencje mszalne, ogłoszenia i zapowiedzi przedślubne wywieszone w gablocie i na stronie www i Facebooku naszej parafii. Za pomyłki przepraszam.

12. Dziękuję za rozwijanie czytelnictwa. Dzisiaj do dyspozycji Niedziela, Gość Niedzielny, Miłujcie się.

13. Dziękuję za sprzątanie świątyni. Zapraszam do sprzątania kolejne osoby.