Ogłoszenia na XIV Niedzielę Zwykłą
1. Dzisiaj XIV Niedziela w okresie zwykłym. Po Mszy św. składka do puszek na powodzian.

2. Wraca tygodniowy cykl naszych nabożeństw: we wtorek - Różaniec do Siedmiu Boleści Matki Bożej, w środę – Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, w piątek – Adoracja Najświętszego Sakramentu z Koronką do Bożego Miłosierdzia.

3. Nasza szkoła przyłączyła się do akcji  Studnia za makulaturę, by zbierać środki na budowę studni w Czadzie. Inicjatorem przedsięwzięcia jest Grupa Charytatywna z Przeworska, która od 2012 roku współpracuje z misjonarzem z Czadu, księdzem Edwardem Ryfą, by pomagać najbardziej potrzebującym, najbiedniejszym mieszkańcom Afryki, by nikomu  nie zabrakło świeżej wody pitnej.
W związku z tym, informujemy mieszkańców Trzebowniska, że na placu przed  szkołą został ustawiony specjalny kontener, do którego można wrzucać makulaturę. Zachęcamy  do udziału w akcji zbiórki makulatury na misje.

4. 10 lipca (piątek), koło domu ludowego, odbędzie się zbiórka śmieci problematycznych (szczegóły na plakacie w gablocie).

5. W najbliższą niedzielę na Mszy o 16:00 pięć par małżeńskich z drugiego kręgu Domowego Kościoła z naszej parafii będzie uroczyście przyjmować Jezusa jako swojego Pana i Zbawiciela. Po uroczystości koło plebanii będzie spotkanie integracyjne przy grillu dla członków Domowego Kościoła i innych chętnych małżeństw. Zapraszamy.

6. Dzieci z klas trzecich przystąpią do I Komunii świętej w pierwsze trzy soboty miesiąca lipca, a więc 4,11,18. Zachęcam do modlitwy za nich i ich rodziny.

7. Jutro rozpoczynamy wakacyjne spotkania dla dzieci, które będą się odbywały od poniedziałku 6 lipca do piątku 10 lipca od 10:00 do 14:00 w naszych salkach. W programie będą spotkania formacyjne, warsztaty artystyczne, wspólne zabawy, zawody sportowe, rozgrywki w tenisa stołowego, piłkarzyki i bilarda oraz inne atrakcje.

8. Dzisiaj zmiana tajemnic różańcowych dla mężczyzn, a w następną niedzielę – dla kobiet.

9. Intencje mszalne, ogłoszenia i zapowiedzi przedślubne wywieszone w gablocie i na stronie www i Facebooku naszej parafii. Za pomyłki przepraszam.
10. Zachęcam do czytania. Dzisiaj do dyspozycji Niedziela, Gość Niedzielny.

11. Dziękuję rodzicom dzieci I komunijnych za sprzątanie świątyni. Zapraszam do sprzątania rodziców kolejnej klasy, która będzie miała I komunię św. w przyszłą sobotę.