Ogłoszenia na XV Niedzielę Zwykłą
1. Nabożeństwa w tym tygodniu: we wtorek - Różaniec do Siedmiu Boleści Matki Bożej, w środę – Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, w piątek – Adoracja Najświętszego Sakramentu z Koronką do Bożego Miłosierdzia.

2. W sobotę trzecia i ostatnia klasa przystąpi do I Komunii świętej. Zachęcam do modlitwy za nich i ich rodziny.

3. Zakończyło się wakacyjne spotkania dla dzieci, które odbywały się w ubiegłym tygodniu w naszych salkach. Dziękuję ks. Mateuszowi za przygotowanie i poprowadzenie tego dzieła, a także Animatorom, którzy mu pomagali. Dziękuję także Panu Pawłowi za zasponsorowanie pizzy dla wszystkich uczestników oraz rodzicom, którzy przynosili dary na naszą półkolonię.

4. Dzisiaj zmiana tajemnic różańcowych dla kobiet.

5. W przyszłą niedzielę składka inwestycyjna. Można ją złożyć anonimowo, na konto parafii albo w podpisanej kopercie.

6. Intencje mszalne, ogłoszenia i zapowiedzi przedślubne wywieszone w gablocie i na stronie www i Facebooku naszej parafii. Za pomyłki przepraszam.

7. Zachęcam do czytania. Dzisiaj do dyspozycji Niedziela, Gość Niedzielny, Promyczek.

8. Dziękuję rodzicom dzieci I komunijnych za sprzątanie świątyni. Zapraszam do sprzątania rodziców kolejnej klasy, która będzie miała I komunię św. w przyszłą sobotę.