Ogłoszenia na XV Niedzielę Zwykłą
1. Nabożeństwa w tym tygodniu: we wtorek - Różaniec do Siedmiu Boleści Matki Bożej, w środę – Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, w piątek – Adoracja Najświętszego Sakramentu z Koronką do Bożego Miłosierdzia.

2. W dniach 19 – 26 lipca br. pod hasłem „Umocnieni Eucharystią niesiemy Chrystusa” będzie obchodzony XXI Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa. Z tej okazji przewodniczący Komisji KEP ds. Misji bp Jerzy Mazur SVD wystosował do duchowieństwa i wiernych świeckich komunikat zachęcający do włączenia się w pomoc misjonarzom w zakupie środków transportu oraz do duszpasterskiej troski o bezpieczeństwo na drogach i modlitwy za kierowców. W naszej parafii w najbliższą niedzielę poświęcenie pojazdów (kluczyków) i zbiórka do puszek w ramach pomocy misjonarzom.

3. Jutro rozpoczyna działalność nasz Żłobek Parafialny współfinansowany ze środków unijnych. Dziękuję wszystkim, którzy pomagali w przygotowaniu tego dzieła, o których powiem podczas poświęcenia całego obiektu  w odpowiednim czasie.

4. Cały czas trwa nabór do przedszkola parafialnego. Są jeszcze miejsca dla dzieci od 2,5 -5 lat. Możemy przyjąć także dwoje dzieci niepełnosprawnych.

5. Cały czas zachęcam do zbiórki makulatury w ramach akcji misyjnej „Studnia za makulaturę”. Kontener niebieski znajduje się przy szkole.

6. Dzisiaj składka inwestycyjna.

7. Intencje mszalne, ogłoszenia i zapowiedzi przedślubne wywieszone w gablocie i na stronie www i Facebooku naszej parafii. Za pomyłki przepraszam.

8. Zachęcam do czytania. Dzisiaj do dyspozycji Niedziela, Gość Niedzielny, Promyczek.

9. Dziękuję rodzicom dzieci I komunijnych za sprzątanie świątyni. Zapraszam do sprzątania kolejne rodziny z naszej kolejki.