Ogłoszenia na XVI Niedzielę Zwykłą
1. Dzisiaj 17 niedziela w okresie zwykłym.

2. Nabożeństwa w tym tygodniu: we wtorek - Różaniec do Siedmiu Boleści Matki Bożej, w środę – Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

3. W naszej diecezji trwa peregrynacja Obrazu Matki Bożej Robotników Solidarności i relikwii bł. ks. Jerzego Popiełuszki. W tym tygodniu w piątek przybędzie do naszej parafii. Przywitanie przed świątynią o godz. 18.00. Po przywitaniu Msza św., po niej Różaniec do Siedmiu Boleści, droga krzyżowa, a na zakończenie Apel Jasnogórski o godz. 21.00. W sobotę – Msza św. o godz. 7.00, sprzątanie, a od 9.00 -13.30 maraton różańcowy wg planu. O 14.00 ślub, a o 15.00 koronka i pożegnanie obrazu. Zapraszam wszystkich serdecznie.

4. Najbliższa sobota to Pierwsza Sobota miesiąca. Do godz. 15.00 program dnia związany z obecnością obrazu Matki Bożej, a o godz. 17.15 różaniec i rozważanie tajemnicy różańcowej w ramach nabożeństw pierwszosobotnich.

5. O 15.45 wyjazd na Męski Różaniec do Rzeszowa. Zapraszam Mężczyzn z naszej parafii.

6. Do chorych pojedziemy w sobotę (za ks. Mateusza pojedzie ks. Tomasz).

7. W przyszłą niedzielę – Adoracja i zmiana tajemnic różańcowych dla mężczyzn.

8. Nasz żłobek parafialny już działa. Cały czas trwa nabór do przedszkola parafialnego. Są jeszcze miejsca dla dzieci od 2,5 -5 lat. Możemy przyjąć także dwoje dzieci niepełnosprawnych.

9. Cały czas zachęcam do zbiórki makulatury w ramach akcji misyjnej „Studnia za makulaturę”. Kontener niebieski znajduje się przy szkole.

10. Bóg zapłać za składkę inwestycyjną.

11. Intencje mszalne, ogłoszenia i zapowiedzi przedślubne wywieszone w gablocie i na stronie www i Facebooku naszej parafii. Za pomyłki przepraszam.

12. Zachęcam do czytania. Dzisiaj do dyspozycji Niedziela, Gość Niedzielny.

13. Dziękuję za sprzątanie świątyni. Zapraszam do sprzątania kolejne rodziny z kolejki.