Ogłoszenia na XVII Niedzielę Zwykłą
1. Dzisiaj 18 niedziela w okresie zwykłym. Dzisiaj możliwość zyskania odpustu zwanego Porcjunkuli.

2. Nabożeństwa w tym tygodniu: we wtorek - Różaniec do Siedmiu Boleści Matki Bożej, w środę – Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, w piątek – Adoracja Najświętszego Sakramentu.

3. W tym tygodniu Pierwszy Czwartek – modlitwa o powołania i za kapłanów, i Pierwszy Piątek – Msza św. wynagradzająca za Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Spowiedź od godz. 16.00. Serdecznie zapraszam.

4. W przyszłą niedzielę – zmiana tajemnic różańcowych dla kobiet.

5. Bóg zapłać za uczestnictwo w peregrynacji obrazu MB Patronki Robotników Solidarności. Dziękuję AK za przygotowanie i poprowadzenie, ADŚ za prowadzenie różańca, Różom różańcowym za maraton różańcowy, P. Organiście i Kościelnemu, LSO.

6. Bóg zapłać już prawie 20 mężczyznom z naszej parafii za udział w różańcu ulicami miasta.

7. Nasz żłobek parafialny już działa. Cały czas trwa nabór do przedszkola parafialnego. Są jeszcze miejsca dla dzieci od 2,5 -5 lat. Możemy przyjąć także dwoje dzieci niepełnosprawnych.

8. Cały czas zachęcam do zbiórki makulatury w ramach akcji misyjnej „Studnia za makulaturę”. Kontener niebieski znajduje się przy szkole.

9. Bóg zapłać za składkę do puszek na środki transportu dla misjonarzy.

10. Intencje mszalne, ogłoszenia i zapowiedzi przedślubne wywieszone w gablocie i na stronie www i Facebooku naszej parafii. Za pomyłki przepraszam.

11. Zachęcam do czytania. Dzisiaj do dyspozycji Niedziela, Gość Niedzielny.

12. Dziękuję za sprzątanie świątyni. Zapraszam do sprzątania kolejne rodziny z kolejki.