Ogłoszenia na XIX Niedzielę Zwykłą
1. Dzisiaj 19 niedziela w okresie zwykłym.

2. Nabożeństwa w tym tygodniu: we wtorek - Różaniec do Siedmiu Boleści Matki Bożej, w środę – Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, w piątek – Adoracja Najświętszego Sakramentu.

3. W sobotę przypada Uroczystość Wniebowzięcia NMP, Msze św. - jak w niedzielę. O godz. 11 - uroczysta Msza św. z poświęceniem ziół i wieńców dożynkowych.
Procesja z wieńcami - z Domu Ludowego o godz. 10.40 - z śpiewem pieśni Maryjnych. Zapraszamy do włączenia się w procesję.

4. Dziękuję za piękny udział w Pierwszy Czwartek i Pierwszy Piątek, za Spowiedź i komunię świętą.

5. Zachęcam do zbiórki makulatury w ramach akcji misyjnej „Studnia za makulaturę”. Kontener niebieski znajduje się przy szkole.

6. W przyszłą niedzielę składka inwestycyjna.

7. W odpowiedzi na apel przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski, Biskup Rzeszowski zalecił, aby niedziela 16 sierpnia 2020 r. była Dniem Solidarności z Libanem. We wszystkich kościołach i kaplicach na terenie Diecezji Rzeszowskiej, należy dodać w modlitwie powszechnej wezwanie w intencji ofiar tragedii w Bejrucie oraz przeprowadzić zbiórkę środków finansowych do puszek. Zebrane ofiarny proszę przekazać na konto Caritas Diecezji Rzeszowskiej pod hasłem - Liban.

8. Intencje mszalne, ogłoszenia i zapowiedzi przedślubne wywieszone w gablocie i na stronie www i Facebooku naszej parafii. Za pomyłki przepraszam.

9. Zachęcam do czytania. Dzisiaj do dyspozycji Niedziela, Gość Niedzielny.

10. Dziękuję za sprzątanie świątyni. Zapraszam do sprzątania kolejne rodziny z kolejki na sprzątanie w piątek..