Ogłoszenia na XXI Niedzielę Zwykłą
1. Dzisiaj 21 niedziela w okresie zwykłym.

2. Nabożeństwa w tym tygodniu: we wtorek - Różaniec do Siedmiu Boleści Matki Bożej, w środę – Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, w piątek – Adoracja Najświętszego Sakramentu.

3. Spotkanie Oazy Dzieci Bożych odbędzie się w najbliższą sobotę o 10:00 w salkach Domu Katechetycznego (wejście od drogi na stadion). Planowane zakończenie planowane jest o 11:30. Zapraszamy wszystkie dzieci szczególnie te, które uczestniczyły w wakacyjnej półkolonii Oazowej i dzieci przeżywające w tym roku I Komunię Świętą.

4. W przyszłą niedzielę gościć będziemy O. Andrzeja Derdziuka, który opowie nam o pięknej postaci z naszej okolicy – Jacku Krawczyku.

5. Bóg zapłać za składkę inwestycyjną.

6. Intencje mszalne, ogłoszenia i zapowiedzi przedślubne wywieszone w gablocie i na stronie www i Facebooku naszej parafii. Za pomyłki przepraszam.

7. Zachęcam do czytania. Dzisiaj do dyspozycji Niedziela i Gość Niedzielny.

8. Dziękuję za sprzątanie świątyni. Zapraszam do sprzątania kolejne rodziny z kolejki.