Ogłoszenia na XXII Niedzielę Zwykłą
1. Dzisiaj 22 niedziela w okresie zwykłym. Kazanie głosi dzisiaj O. prof. Andrzej Derdziuk.

2. W Katedrze Rzeszowskiej – dzień diecezjalnego dziękczynienia za plony.

3. Nabożeństwa w tym tygodniu: we wtorek - Różaniec do Siedmiu Boleści Matki Bożej, w środę – Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, w piątek – Adoracja Najświętszego Sakramentu.

4. W tym tygodniu Pierwszy Czwartek – modlitwa o powołania i za kapłanów, Pierwszy Piątek – Msza św. wynagradzająca za Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Spowiedź od godz. 16.00 (4 księży) i Pierwsza Sobota – nabożeństwo o 17.10. Serdecznie zapraszam.

5. W przyszłą niedzielę – zmiana tajemnic różańcowych dla kobiet.

6. Do chorych pojedziemy w Pierwszą Sobotę od godz. 9.00.

7. W sobotę zapraszam mężczyzn na wyjazd do Rzeszowa na Męski Różaniec o godz. 15.45, z parkingu koło naszej świątyni.

8. Msza na rozpoczęcie roku szkolnego będzie we wtorek o 8:00. Zapraszamy wszystkich uczniów z rodzicami.

9. Spotkanie Oazy Dzieci Bożych - w piątek od 17:15 na sali w Domu Katechetycznym. Przed 18:00 przejdziemy do kościoła na Mszę pierwszopiątkową. Zapraszamy wszystkie dzieci.

10. Poświęcenie i rozdanie krzyży kandydatom do bierzmowania, którzy mieli przeżywać ten sakrament w tamtym roku szkolnym odbędzie się w piątek o 18:00. Po Mszy będzie spotkanie organizacyjne dla bierzmowanych i ich rodziców.

11. Spotkanie Liturgicznej Służby Ołtarza rozpocznie się w piątek Mszą Świętą o 18:00, a po niej będzie przejście na salę w Domu Katechetycznym.

12. Spotkanie Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży rozpocznie się w piątek Mszą Świętą o 18:00. Dalsza część odbędzie będzie na salce KSMu w Domu Katechetycznym. Zapraszamy nowych członków od 7 klasy Szkoły Podstawowej.

13. Bóg zapłać za składkę do puszek na Bejrut.

14. Parafialne Przedszkole rozpoczęło drugi okres rekrutacji. Warunkiem przyjęcia dziecka jest: ukończone przez dziecko 2,5 roku, zamieszkanie na terenie gminy Trzebownisko, opłata w pierwszym roku 125 zł/miesiąc. W przedszkolu będzie gimnastyka korekcyjna, zajęcia z logopedą, psychologiem, zajęcia z trzema specjalistami od kompetencji społeczno-emocjonalnych, taniec lub plastyka. Dodatkowo będą zajęcia dla niepełnosprawnych dzieci (wczesne wspomaganie rozwoju - psycholog, pedagog i logopeda).

15. Intencje mszalne, ogłoszenia i zapowiedzi przedślubne wywieszone w gablocie i na stronie www i Facebooku naszej parafii. Za pomyłki przepraszam.

16. Zachęcam do czytania. Dzisiaj do dyspozycji Niedziela i Gość Niedzielny.

17. Dziękuję za sprzątanie świątyni. Zapraszam do sprzątania kolejne rodziny z kolejki.