Ogłoszenie na XXIV Niedzielę Zwykłą
1. Dzisiaj 24 niedziela w okresie zwykłym. Jutro święto Podwyższenia Krzyża Świętego, w piątek – św. Stanisława Kostki.

2. Nabożeństwa w tym tygodniu: we wtorek - Różaniec do Siedmiu Boleści Matki Bożej, w środę – Nowenna do MB Nieustającej Pomocy

3. W piątek w naszej parafii podczas Mszy św. o godz. 18.00, ks. Bp Kazimierz Górny udzieli Sakramentu Bierzmowania – nie będzie w tym dniu Adoracji Najświętszego Sakramentu.

4. W środę spotkanie chóru parafialnego „ECHO” po Mszy świętej o godz.18.30. Zapraszam i zachęcam do wstępowania do naszego chóru.

5. W czwartek gościć będziemy Wojowników Maryi. 17.20 – koronka, po niej różaniec, a o 18.00 – Msza św.

6. Spotkanie Oazy dla dzieci od 4-6 klasy odbędzie się w sobotę od 10:00-11:30 w salkach pod Domem Katechetycznym. Na sobotnim spotkaniu będzie próba dla kandydatów na ministrantów przed niedzielnym przyjęciem do służby. Zapraszamy.

7. Msza święta dla rodzin i dzieci odbędzie się w najbliższą niedzielę o 11:00. Podczas tej Eucharystii chłopcy z 4 klasy SP zostaną oficjalnie włączeni do grona kandydatów na ministrantów.

8. W przyszłą niedzielę – składka inwestycyjna –na konstrukcje dachu.

9. Otworzyliśmy już nasze Parafialne Przedszkole. Są jeszcze wolne miejsca. Warunkiem przyjęcia dziecka jest: ukończone przez dziecko 2,5 roku, zamieszkanie na terenie gminy Trzebownisko, opłata w pierwszym roku 125 zł/miesiąc. Nabór trwa cały rok.

10. Z inicjatywy ks. Ryszarda Miśniaka i pod redakcją ks. Marcina Nabożnego ukazała się książka „W służbie Bogu i człowiekowi”. Zawiera studia i materiały z dziejów naszej parafii. Można ją nabyć w naszej świątyni (koło gazet). Cena 40 zł (pieniądze wrzucamy tam, gdzie i za gazety).

11. Policja apeluje o czujność i ograniczone zaufanie wobec wszelkich oszustów i wyłudzaczy. Straż Pożarna natomiast przestrzega przed zaczadzeniami (ulotki).

12. Intencje mszalne, ogłoszenia i zapowiedzi przedślubne wy2wieszone w gablocie i na stronie www i Facebooku naszej parafii. Za pomyłki przepraszam.

13. Na naszych stronach internetowych można znaleźć linki do rekolekcji dla mężczyzn pod tytułem Oblężenie Jasnej Góry i 33 dniowych rekolekcji zawierzenia się Matce Bożej. Zachęcamy do uczestnictwa w tych wydarzeniach.

14. Zachęcam do czytania. Dzisiaj do dyspozycji Niedziela i Gość Niedzielny.

15. Dziękuję za sprzątanie świątyni. Zapraszam do sprzątania kolejne rodziny z kolejki.